Wpis z mikrobloga

#bukmacherka #mudkipztypujekonie #wyscigikonne

We wrześniu mocno zwiększam swoją stawkę, więc musi się udać ( ͜͡ʖ ͡€)

Typ JohnaB na wtorek:
Epsom Downs 2:00 – Galesburg @ 3,50 – podwójna stawka

Źródło: http://mrfixitstips.co.uk/2015/08/30/aug-31-johnbs-racing-tips-and-chat-2/#comment-700130

Wynik z poniedziałku:
Dakota City @ 12,00 – 9 z 9 (puśćmy ten wyścig w daleką niepamięć)

Teraz najciekawsze – statystyki z 2015 roku:
Styczeń – 12,72 stawek na minusie
Luty – 24,38 stawek na plusie
Marzec – 26,30 stawek na plusie
Kwiecień – 7,44 stawek na minusie
Maj – 23,45 stawek na plusie
Czerwiec – 55,81 stawek na plusie
Lipiec – 4,23 stawek na minusie
Sierpień – 45,71 stawek na plusie

Łącznie w 2015 roku: 166,14 stawek na plusie.

Średni miesięczny zysk: 20,77 stawek. Przyjmując, że jedna stawka = 1,5% budżetu, daje to 31,16% zysku miesięcznie.

Statystyki maj-sierpień:
Średni kurs (razem z dublami i innymi akumulatorami): 23,48
Średni trafiony kurs (tylko single): 4,96.
Skuteczność (tylko single): 58 z 265 typów (21,89%).

@dGustator, @maniek_g, @dziubeQ, @mniarc, @tyloo, @hafn, @Pawelya, @yoyoek, @gumioki, @JesusOfSuburbia, @ancymonek, @Nicki_Pedersen, @kagomat, @panpe, @ozzi91, @TomiliDzonsWSciganym, @zdenus, @Fiszek, @pawmie, @wizzy83, @trywialny
  • 23
@mudkipz: świetnie ze Ci sie chcie i robisz te statystyki :) btw. kurs Dakoty dzis caly dzien szedl wq gore, ani przez chwile nie spadal, Dakota nie byl faworytem (fawort z koncowym kursem bodaj 2 wygral) tylko jednym z ostatnich koni na liscie, z najwiekszym kursem, mysle ze w przypadku zdiagnozowania takich objawow (rosnacy caly dzien kurs) warto sie jednak wycofywac, pozytywny wskaznik to z kolei kurs ktoy spada przez caly
@tobiasz22: hmm, powiem tak: nie zawsze spadający kurs oznacza wygraną (nawet bardzo mocno spadający!) i nie zawsze rosnący kurs oznacza przegraną. W wyścigach konnych kursy są bardzo podatne na różne zdarzenia – wystarczy np., że komentator powie, że dany koń "ma sporą szansę na zwycięstwo" i kurs w mgnieniu oka spada z 7,50 na 6,00 :)

Wiele razy widziałem, że kurs na danego konia mocno rósł (np. z 5,00 na 10,00),
@KingFight: tak, średnio miesięcznie wychodzi około 120 stawek.

Wcześniej podałem 45,71 stawek na plusie, bo tyle miał JohnB. Ja miałem trochę więcej, bo kilka razy dorzuciłem sobie dodatkowego "pewniaka" do podbicia kursu.
@mudkipz: Dzięki za wrzucanie tych typów - jest powód by głupio przepierdzielać cebuliony w czasie pracy. :)

Szukałem osoby, która siedzi w wyścigach konnych bo nie od dziś to pewne za sprawą choćby Charlesa Bukowskiego, że można spektakularnie zarobić (no i wtopić, wiadomo). (ʘʘ) Troszkę na plusie wylądowałem dzięki baseballowi (w tym NPB) i lidze norweskiej ale ostatnio zrobił się w tym drugim bajzel. Dlatego dzięki jeszcze
@Oriole: sam rzadko typuję. Od kiedy gram według typów JohnaB, to nie chce mi się prowadzić własnych analiz (a te potrafIą zająć kilkadziesiąt minut dziennie). No a typy JohnaB są prawilne, dużo pewniejsze niż moje własne typy :) Sam typuję nienajgorzej, ale nie mam pewności, że długoterminowo miałbym z tego zyski.
Najbardziej kieruję się aktualną formą danego konia, jakością podłoża i ogólną znajomością zdolności koni (tego ostatniego cały czas się uczę
Galesburg – 1 z 6 ( ͜͡ʖ ͡€) Niestety bez pamiątkowego zdjęcia, bo wyścig był dla mnie za wcześnie :)
Oby cały wrzesień poszedł tak gładko!

@dGustator, @TomdeX, @dziubeQ, @gumioki, @wykopniety, @pawmie, @maniek_g, @hafn, @MojHonorToWiernosc, @Sadorus, @tobiasz22, @JesusOfSuburbia, @Rozan, @zdenus, @kagomat, @Zwiejus, @ozzi91, @januszmeister, @Nicki_Pedersen, @Pawelya, @nocny_przegryw,