Wpis z mikrobloga

jadę sobie ponad 600km na #trojmiejskiewykopparty i wyląduję w Gdańsku około 6 rano w sobotę. Nie zdążę już na żadne piątkowe #beforeparty #beforewykopparty ale to nie znaczy, że nie można jakiegoś biforka przed sobotnim obiadem zrobić.

Chyba, że jest ktoś z #geocaching i ruszamy na skrzyneczki.

Co by nie było, to ja browarkiem z mojego rodzinnego miasta chętnie poczęstuję gdzieś na plaży bo tu na południu rzadko widujemy morze :/ #jakzyc
  • 12
  • Odpowiedz
@ksy3: Na plażę za zimno, o 6 rano w sobotę jedyne, co Ci mogę zaproponować, to mieszkanie w którym sobie poczekasz aż wszyscy wstaną i się ogarną :P

O geocaching możesz pytać @Tomexon i @okiel77 ;-) Ale ten drugi rzadko tu zagląda, a ten pierwszy jest taaaaki zajęty... :P
  • Odpowiedz
zimno?? od razu widać, że południowej krwi Ci brak ;p

zobaczę jeszcze czy nie pojadę na około troszkę, bo możliwości z Tarnowa mam kilka.

Ci od geocachingu to z Gdańska?? Bo lepiej się szuka z kimś, kto na danym terenie jeszcze nie działał.

...a piwko Ci przywiozę co byś pamiątkę miał
  • Odpowiedz
@MasterSoundBlaster: nie wiem w którym miejscu popełniłem wykroczenie? Wątek zupełnie nowy poruszyłem (nikt do tej pory o porannym radzeniu sobie w Gd. przed party nie pisał), więc komu miałbym odpowiadać?

Może usuń jakiś tag z obserwowanych i nie będzie trzeba się spinać?
  • Odpowiedz