Wpis z mikrobloga

##!$%@? #medycyna #gorzkiezale
Po wstaniu wczoraj #!$%@? mnie tak kark, i tył pleców że ledwo mogę zmieniać pozycję, czy obrócić głowę. I tak już drugi dzień. Ketonal mi nie pomógł. Nie wiem co mi do #!$%@? jest, czy iść z tym do lekarza i będzie "haha hoho, ale z pierdołą pan przychodzi" (a nienawidze chodzić do lekarzy (,)), czy jednak powinienem się martwić. Co wy na to mircy?
  • 16
@GregPelka: Na tym etapie to w sumie w dupie mam kto to będzie byle by pomógł. Niestety nigdy nie byłem u fizjoterapeuty, więc nawet nie wiem jak długie są kolejki.
@Floyt: Idź prywatnie. Tylko popytaj znajomych, poszperaj na necie kto jest naprawdę DOBRY w okolicy. Bo partaczy nie brakuje, a jak facet będzie Ci manipulował przy kręgach, to lepiej, żeby wiedział co robi.

Zadzwoń od razu jak znajdziesz namiar, powiedz o co chodzi, może Cię nawet dziś przyjmie. Wizyta pewnie nie będzie za przyjemna - sporo bólu i chrupania kości, ale wierz mi - pomaga!

Ps: Skąd jesteś?
@GregPelka: Z Krakowa. Niestety obecnie nie będzie mnie stać na wizytę prywatną. Szkoda, bo widze że trochę się znasz na temacie, a miałem nadzieję że bez chrupania kręgosłupa się obejdzie. Przerażaja mnie takie akcje.
@Floyt: Nie przewiało cię? W przeciągu nie siedziałeś? Przy wysokich temperaturach łatwo o przewianie jak się siedzi pod klimatyzatorem czy przy wentylatorze.
Rozgrzać się w kąpieli zażyć ibuprom i postępować podobnie jak przy przeziębieniu.
@Floyt: w Krk mogę polecić w nowej hucie bardzo dobrego fizjoterapeutę,pomógł bardzo mojemu niebieskiemu z kręgosłupem. Ciężko nawet prywatnie się dostać ale może się uda poprosić o wizytę u Artura-żeby Ci pokazał ćwiczenia jakie możesz wykonywać w domu.
@Aga_Be: Dzięki że pytasz. Już jest ok, od 2-3 dni. Słabo mogę spać na brzuchu, ale mogę. Jednak mnie zawiało raczej, a nie coś z kręgosłupem.
@Aga_Be: Za serdeczna jesteś na ten portal, ale ciesze się że dobrze Ci to czytać ;)
Swoją drogą - mieszkam w NH może napisz mi namiary - będę polecał. Moja mama mogła by potrzebować, a poza tym warto wspierać solidne osoby.
@Floyt: znalazłam ich tylko na fb mają tyle ludzi,że nie potrzebują reklamy. Ale szczerze polecam,pomógł bardzo mojemu niebieskiemu któremu lekarz powiedział,że nie obejdzie się bez operacji kręgosłupa.