Wpis z mikrobloga

Siema #lodz , małe ogłoszenie ;). W związku ze zbliżającym się nowym rokiem szkolnym (i akademickim) informuję, że prowadzę mówione korepetycje z praktycznego języka angielskiego w formie kursu (uczę ludzi mówić po angielsku, czego esencję prezentuje moje logo ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Oprócz samego kursu, są też zajęcia modułowe (~3-5 spotkań), np. przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej. 90% spotkań to mówienie po angielsku. Jeśli chodzi o kompetencje to mogę się pochwalić m.in. tym, że prowadziłem w Łodzi PubQuiz po angielsku (głównie dla Erasmusów) w Biblioteka Pub oraz mam świetne wyniki w pracy z samymi kursantami. Lekcja wprowadzająca (~30min) jest za darmo, więc możecie przyjść i zobaczyć z czym to się je ;). Jak ktoś jest zainteresowany lub po prostu ma pytania, to piszcie PW ;)
#lodz #ogloszenie #korepetycje
źródło: comment_Sngq61B5nN7HRITxWEfMO8ezvvSTOj8m.jpg
  • 5
@thus: Och, fantastic ;) Do I have something to improve in my English, or can I leave it on this level? ;) Cause I'm working in English everyday in multilingual company from India for client from Switzerland and I don't know whether they are able to understand me ( ͡° ͜ʖ ͡°)