Wpis z mikrobloga

zobaczycie, że jak odkopią #zlotypociag to w okolicach Wałbrzycha zaczną ginąć ludzie. Nie bez powodu Niemcy go zakopali, zabetonowali i zaminowali. Tam nie ma złota. Tam jest tylko uśpiona śmierć. Pisałem w tej sprawie listy do dr. Andrzeja Dudy, Prezydenta RP. List dostała też premier Lewa Kopacz. Z przerażeniem słyszę teraz, że jednak zaczęli wydobywać pociąg.

I co? I oczywiście nie trzeba było długo czekać. Teraz w Wałbrzychu płonie las. To, co skrywały kryształowe sarkofagi zostało uwolnione i wyszło na powierzchnie. W mediach nie napiszą wam, że na miejscu pojawiło się wojsko. W mediach nie powiedzą wam o tajemniczym wyciu. W mediach napiszą wam kłamstwa o pustym pancernym pociągu i strażakach, którzy ugasili pożar. To co wyszło z pociągu będzie szukać krwi. Będzie szukać swoich zaginionych bliskich, którzy od wielu, wielu lat nie żyją. Jak myślicie, jak bardzo się w----i kiedy ogarnie, że świat który zna, świat sprzed 70 lat już nie istnieje? Że wszystko co istota kochała odeszło w niepamięć? Oj wielce się w----i. Biada Wałbrzychowi. Dziękuję Bogu, że jestem setki kilometrów od Dolnego Śląska.

To, co spało w złotym pociągu jest teraz głodne. Ogarniajcie wiadomości z Wałbrzycha. Zobaczycie, że nagle zaczną znikać ludzie. Władza będzie to tuszować. Zobaczycie, że będzie coraz więcej zaginięć i samobójstw. Ale nie dajcie się oszukać i unikajcie lasów pod Wałbrzychem. Tam nie jest bezpiecznie.
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nekti: prawdopodobnie to hybrydy. Niemcy szperali w ludziach łącząc ich ze zwierzętami (psami) a nadto dodając do nich "boską cząstkę" czyli mieszając te hybrydy z reptylianami czuwającymi wężowymi istotami. Za ich zgodą i protekcją oczywiście.
  • Odpowiedz
@marianbaczal: co za lewacka logika prawdziwego lekarza z kilkoma specjalizacjami nazywać "Lewa", a gościa z gównodoktoratkiem z humanistycznego kieruneczku, który można skończyć w każdej prywatnej uczelni otwartej w stodole "doktorem":)
  • Odpowiedz
@marianbaczal: Jako rodowity Wałbrzyszanin potwierdzam - śmierdzi trupem. Ale już od czasów upadku kopalini.
Marianie Więc jak ja mierny wałbrzyszanin mam sie ochronić przed tym złem, co na to nauki o wolnym rynku mówią?
  • Odpowiedz
@marianbaczal: ja wiem, że to coś w stylu pasty, jednak nie dziwiłbym się jeśli naprawdę jakaś pucha Pandory tam była, chemia jakaś, zapomnijcie o grzybach i jagodach mieszkańcy Wałbrzycha, apokalipsa nadchodzi, "Metro 2033" to pikuś przy tym pieprzonym pociągu
  • Odpowiedz