Wpis z mikrobloga

Tak w ogóle to o ja #!$%@?ę... jakim ułomem życiowym trzeba być by wyzywać osobę publiczną od lewactwa... to są terminy polityczne służące do szykanowania politycznych przeciwników, do tego powstałe w czasach komunizmu [czy tam wcześniej jak zaczęły się cyrki w polsce] i nie są wcale adekwatne do rzeczywistości szarych ludzi...

generalnie nie można ich używać jak to robią kuce itd. bo się z automatu deklaruje polityczną przynależność do ówczesnego reżimu...

#bekazprawakow
#bekazlewactwa
#bekazpodludzi
#bekazkorwina
#polityka
  • 17
@tigereg-bo-rucha-motzno: O ile istnieją gamonie którzy miotają słowem "lewactwo" na wszystko poza Korwinem, o tyle istnieją sytuacje gdzie nazwanie kogoś lewakiem jest słuszne. Jeśli ktoś w sposób wręcz demagogiczny proponuje żebyśmy jeszcze bardziej się nacjonalizowali i proponuje następne "darmowe" usługi państwowe to jak go nie nazwać inaczej jak lewak? Albo jakieś rozdawanie "darmowych" kaw czy obiadów żeby zyskać poparcie, to jest typowe lewakowanie.
tak oczywiście, zapewne to kolejny pseudo argument by uzasadnić nazywanie kogoś lewakiem mimo, iż się NIE DA


@tigereg-bo-rucha-motzno: Napisałem konkretny powód dla którego nazwanie kogoś lewakiem jest słuszne, a Twój argument to "z dupy to wziąłeś" i "na siłę zaprzeczasz rzeczywistości". To nie jest żadne uzasadnienie, że moja teza jest w jakikolwiek sposób niepoprawna. Udowodnij dlaczego miałaby być błędna, albo nic nie pisz.
@tigereg-bo-rucha-motzno: Rozmowa z tobą nie ma sensu, bo widzę, że masz nieziemski wręcz kompleks wyższości albowiem jesteś jedynym człowiekiem który sądzi, że ludzie się kompromitują używając tego słowa. Chciałbym ciebie oświecić, że z biegiem czasu słowa zmieniają swoje znaczenie więc może kiedyś lewak służył do określania i robienia tego, a dziś służy do czegoś innego...
@Radeg90: ty chyba kpisz teraz...

generalnie nie można ich używać jak to robią kuce itd. bo się z automatu deklaruje polityczną przynależność do ówczesnego reżimu...


naucz się wpierw czytać, to są pozostałości komunizmu, generalnie sami deklarujecie, że jesteście komuchami

to działa dokładnie na tej samej zasadzie co dzisiaj czarna swastyka czy hail