Wpis z mikrobloga

Specjalnie wstałem wcześniej żeby zdążyć do mięsnego przed starymi babami.

Taki #!$%@?.

A ta szynka to świeża jest? A tamta? A dużo ma tłuszczu? A to wezmę tak z pół tony, tylko proszę pokroić. A ja miałam odłożoną łopatkę... a tamten kawałek nie jest czasem większy? Jest? A to nie, to poproszę tą co miałam odłożoną. A ja poproszę schab z kością tylko proszę odrąbać kość albo kawałek może pani zostawić albo właściwie to nie wiem.


(_ )

#oswiadczenie #boldupy #starzyludziecontent
  • 40
  • Odpowiedz
@karolburza: pozdrawiam za kupowanie mięsa w markecie, znajoma pracuję w pewnym takim na K to jej obowiązkiem przed opuszczeniem wieczornej zmiany jest mycie mięsa zeby tak nie #!$%@?, a #!$%@? jest spowodowane tym, ze lezy tam tydzien na przykład
  • Odpowiedz
@Joshuaa: Pierniczysz pan. Prawie codziennie mają kontrole w marketach. Takie historie to możesz między bajki włożyć. Jakby coś takiego było, to raz dwa by im cały dział mięsny pozamykali.
  • Odpowiedz
@Joshuaa: Siorka robi w sklepie na K, Matka robi w innym sklepie. Obie na działach mięsnych. no ni #!$%@? nie da się, żeby sprzedać mięso po terminie. Bo to nie tylko sklep za to beknie, ale też pracownik.
  • Odpowiedz
@Kamil10445: ty wiesz swoje ja wiem swoje ( ) w zyciu osobistym nie kupilem miesa w markecie bo wole zaplacic 5-10 zl wiecej kupujac u pani Grazi w miesnym niz jesc ta leżakująca padlinę mytą 3 razy
  • Odpowiedz