Wpis z mikrobloga

@Ifter: Równie realne jak zjednoczenie polskich ugrupowań prawicowych - niby każdy chce, ale jakoś nic z tego nie wychodzi. xD

A na poważnie... Dobry pomysł, trudniej z wykonaniem. Byle ktoś organizował życie na serwerze, bo gra typu "latajcie sobie samopas" jakoś dziwnym trafem dość szybko traci zainteresowanie graczy i wkrótce serwer wymiera.
@Ifter: @Zwlaszcza: Tyle, że każdy będzie chciał od serwera czego innego.

Jedni chcą technicznych modów z rurami/elektryką/maszynami, inni chcą trudność na hard i pvp i najlepiej żeby jeszcze można było griefować a jeszcze inni chcą sobie w spokoju budować i używać adminshopu.
@Ifter: przecież był serwer co grało 17 osób nawet a potem już nie bo sie dorobili i pobudowali i nuda w minecrafcie problem leży w late game gdzie po prostu nie ma co robić dla ludzi, ja to tam sie nie nudze ale to jest tak że jak reszta nie gra to i ja nie gram też
@Elec: To może zróbmy koncert życzeń, w sensie niech każdy wypisze, jakby to on widział serwer idealny. Tzw. burza mózgów.

Mi się marzy vanilla z elementami role-play (RP): mniej lub bardziej poważna fabuła, rywalizujące (w jakiś sposób) ze sobą stronnictwa, bo jak wiadomo nic tak dobrze nie wpływa na rozwój, jak zdrowe współzawodnictwo. Do tego koniecznie ktoś, kto pełniłby rolę Mistrza Gry, który ogarniałby to wszystko i nadawał temu odpowiedni kierunek.