Wpis z mikrobloga

Jak mężczyzna udaje, że jest zainteresowany ślubem a nie jest, to oszust i kłamca.

Zrozumcie, ze kobieta ma mało czasu na znalezienie najlepszego mężczyzny bo po 25 roku życia poziom trudności szybko wzrasta. Wy macie dużo więcej czasu, więc albo jesteście głupi albo samolubni twierdząc, że nie ma pośpiechu i można żyć na kocią łapę.
  • 59
@mechanicc: Tralalala tak samo jak mężczyzna bez pieniędzy, rodziny i perspektyw może się wykazywać intelektem. Najlepsi mężczyźni szukają i pięknej i inteligentnej, więc można być geniuszem a nie znaleźć partnera.
@AnlnaJoola: no cóż, żyję na kocią łapę od 6 lat, jakoś ani mnie ani partnerce się nie spieszy do ślubu mimo oświadczyn półtora roku temu. A pierwsze małżeństwo okazało się niewypałem między innymi dlatego, że było zawarte za szybko, z nie do końca odpowiednią osobą. Moim zdaniem to, co na papierze nie jest istotne, ważne co się czuje. No, chyba że chce się mieć dziecko z byle kim i szybko spieprzyć
@Waspin: Typ rodzinny to kobieta mażąca o małżeństwie w klasycznym wyobrażeniu tego słowa. Piękny ślub, dzieci, domek, wizyty rodzinne - przyjemne ognisko domowe. A za czterdzieści lat wspólna starość. A nie mężczyzna w wieku 40 lat zauważy, że ma kasę i duże branie i się rozstaną. A takich przypadków obecnie na zachodzie ogromna ilość. W przypadku małżeństw mniejsza - to jest bariera i prawna i finansowa i psychiczna zostawić tak kobietę,
@AnlnaJoola: oczywiście, biorąc pod uwagę, że ona nie pracuje i jest w pełni na moim utrzymaniu. To ryzyko, które ponosi w zamian za benefit w postaci tego, że nie musi robić absolutnie niczego (inna sprawa, że robi dużo rzeczy, ale są to rzeczy, które lubi a nie jakaś banalna praca). Poza tym w innej sytuacji (gdyby pracowała itd) dlaczego miałaby być w gorszej sytuacji ode mnie? Związki i małżeństwa tworzą się
@AnlnaJoola: Zazwyczaj to, co napisałaś dotyczy albo osobników prymitywnych, nazwijmy to, albo takich, którzy np są w kryzysie małżeńskim od lat. Czemu jak facet odchodzi, jest nagle traktowany jak świnia? Znam przypadki, gdzie kobiety zmieniają facetom życie w piekło a jak oni odchodzą, bu już na to piekło nie mają ochoty - są zdrajcami, świniami i glupcami. Bo idą do kobiet, które dają im coś, czego nie mają w swojej "perfekcyjnej"
@Waspin: Umyka ci to, co napisałam na początku. Szczyt rozkwitu kobiety, kiedy przebiera w mężczyznach, to 17-25 lat. U mężczyzny szczyt, to 25-40. Kobiety przede wszystkim nie patrzą na wygląd tak, jak mężczyźni, jako podstawowe kryterium.