Wpis z mikrobloga

Mirabelki i mireczki, #tinder sirius biznes. W niedzielę mam randkę z kolejną panną i tym razem, dla odmiany, zależy mi żeby tego nie spieprzyć. Jakieś protipy na pierwsze spotkanie?

No i pytanie, głównie do Was #rozowepaski - zakładając, że mamy do czynienia z dosyć powściągliwą osobą, która nie traktuje tego spotkania jako one night stand, to na ile sobie pozwolić, żeby nie zniechęcić jej do siebie? Łapanie za rękę, jakieś próby całowania ok? Wiem, że wszystko zależy od sytuacji, ale rozmawiamy teoretycznie. Przydałoby się opuścić to #tfwnogf w końcu.


  • 23
@przemo123mo: no sorry, nie spróbujesz pocałować to się nie dowiesz kim jest i jak na to reaguje. sam sobie jej obraz wykreujesz własnym zachowaniem lub jego brakiem. inny spróbuje i da sie pocałować na pierwszej, ten nie spróbuje to mu nie da. innemu nie da, bo się nie spodoba, ale kolejnemu by chętnie dała bo przystojny. ta sama kobieta, inne zachowania. to jest #!$%@?ą czy nie w końcu? bo kobiety zachowują
@amarantowy_amant: Na pierwszej randce możesz ją najwyżej przytulić na pożegnanie lub pocałować w policzek. Skoro jest powściągliwa to ucieknie jeśli spróbujesz się do niej dobierać. Zresztą czułości lepiej zostawić na następne spotkania jak już się lepiej poznacie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szukanie dobrej panny do związku wymaga czasowej wstrzemięźliwości :D
@przemo123mo: @latajacychomikzaglady: nie macie racji, ale tak jak mowisz, każdy uważa jak sobie chce. chcesz sądzić, że jest "czysta" bo nie zadziałałeś na niej, to przecież znaczyłoby, że każda z którą nie próbowałeś taka jest. kobieta sama nie wpycha się nigdy do łóżka, tylko co najwyzej daje sygnały, że chce. odczytasz = masz ją na 1 spotkaniu. sama odmówi? to dlatego że jej nie kręcisz, lub nie ma jeszcze zaufania.
@nowywinternetach: Ja wszystko rozumiem, tylko chodzi mi o to, że nie na pierwszej randce. Zazwyczaj kobieta szukająca stałego związku nie pcha się na pierwszej randce do łóżka czy daje się obmacywać. A jeśli facet tego próbuje to myśli, że on chce jednego i tylko po to się z nią spotyka. Na wszystko przychodzi pora, nie ma co się spieszyć. Uwierz, takim zachowaniem na pewno zaplusujesz i spojrzy na ciebie jak na
@amarantowy_amant: ogarnij to spotkanie, zaplanuj wszystko ale najlepiej tak, zeby zaproponowac rozne warianty. Jesli chodzi o dotykanie to zalezy od paska. Z drugiej strony bycie gentlemanem daje mnostwo okazji do okazyjnych dotykow bez podtekstow i tego bym sie trzymal... Zadnych łapsow na chama...
@latajacychomikzaglady: tu sie zgodze. jesli mało zażyłości między nimi jest, słabo sie znają to lepiej na pierwszej nie próbować, bo moze odczytac jego zachowanie nie tak jakby chciał i sie wystraszyć. z drugiej jak zaiskrzy na samym spotkaniu i da się złapać choćby za ręke, to co zaszkodzi pójść etap dalej i kolejny i kolejny? przecież kobieta albo akceptuje, albo odrzuca, swiat sie nie wali. jak odrzuci probujesz pozniej, jak sie
@nowywinternetach: No słuchaj, różne są kobiety, jedna myśli tak, druga tak. Nie ma ogólnej instrukcji postępowania. Dlatego uważam, że zawsze lepiej najpierw wybadać. I w swojej wypowiedzi nie miałam na myśli nie wiadomo jakiego"wychodzenia" typu po 2 latach może ci dam. Chodzi mi o to, że po co to wszystko na pierwszej randce? Jeśli widzisz, że spotkanie przebiega dobrze i jest tobą zainteresowana to ok, całujcie się, pewnie, ale po co
@latajacychomikzaglady: ano po to, że i tak wszystkim ostatecznie chodzi o seks, a reszta to tylko sprawdzanie przez kobiete czy chodzi mu o nia, czy tylko o jej ciało. wiek moze tez, ale bardziej ilosc doswiadczen i pewnosc siebie. jak sie umie opory kobiety obejsc, to kobieta moze byc zachwycona i chętna juz na 1 spotkaniu, bo powie ze to milosc od 1 wejrzenia. no ale to trzeba umiec. dalej mowie,
@nowywinternetach: Dojrzalsze kobiety wiadomo, już na to inaczej patrzą i zazwyczaj nie mają problemu z szybkim kontaktem fizycznym, ale jeśli dziewczyna jest młodsza to lepiej uważać i jej nie zniechęcić. I myślę, że jak dziewczyna idzie na randkę z nastawieniem, że do seksów nie dojdzie, to czego byś nie robił i jak jej nie czarował to się nie da. Piszesz, że czekanie nie zmienia nic oprócz natężenia emocji, a nie uważasz,
@latajacychomikzaglady: ano daje, tyle że zauważ, że to tylko gra emocjami :> na przeczekanie tego co i tak powinno sie wydarzyc. mnie kiedyś to jarało mocniej, tak jak i pierwszy pocałunek, pierwsza dziewczyna, ale za mną już dawno to wszystko i nie przywiązuje takiej wagi. umiem zrobic ze dziewczyna ufa mi bardzo szybko i czuje jakby mnie znała całe życie = chęci od razu ma i mi pozniej powtarza "czekałam aż
@nowywinternetach: Poza tym wielu facetów źle ocenia kobietę, która miała wielu partnerów seksualnych. Nie wszystkie randki kończą się związkiem. Zakładając, że kobieta nie próżnuje i często umawia się na spotkania poszukując kandydata na faceta a ci ją tak czarują, że idzie z nimi do łóżka na pierwszej randce, to wnioski nasuwają się same. Potem narzekanie facetów, że teraz kobiety takie, a nie inne. Zdecydujcie się na coś ( ͡° ͜
@latajacychomikzaglady: i tu potwierdziłaś, że kobieta się waha, nie wie jak się zachować i zależy od faceta jak ją nastawi ;) jak pokaze, ze nie oceni jej zle to bedzie czula sie lepiej i bedzie bardziej chętna. wszyscy jednym glosem mowic nie bedziemy, bo kazdy obiera inna strategie. nawet jakbym żony szukał to i tak bym tak samo do niej podchodził jak do innych, tyle ze bym sprawdzał czy ona odmawia