Wpis z mikrobloga

Was też 18 sierpnia wyruchali na 6 ziko? Sprawdźcie eKonto :/ "bezpłatne konto" mówili, "zero opłat" mówili wołam @ZespolmBanku jaki mądry wymyśłił taki zdzieranie z klientów? Powiedzcie ilu macie klientów z aktywna karta i miesiecznie ile baniek wam wpada za takie żydowskie zachowanie?
BTW macie jakieś propozycje na jaki "bezpłatny" bank zmienić?
#mbank #banki
  • 5
@MrTukan: Jak sie nie czyta zmieniających się regulaminów to kolega pretensje do samego siebie może mieć. Nie ściągną Ci ich jak zrobisz zakupy kartą płatniczą podaj na 300zł ? Ja tam nadal mam bezpłatne konto w mbanku
@KunioKun: no pacz, nie wiedziałem o.O #!$%@? tylko 100 było wcześśniej nalge 300, jak sam płacę prawie cała kasę na czynsz to jaki #!$%@? ma się zostać mi na zakupy? Miej dalej bezpłatne tylko i ciebie dojada na jakims gównie. Ciekawa sprawa, bo w ING to samo wprowadzili w maju, teraz mBank, liczą #!$%@? straty po obniżeniu procentu od płatności kartą. BTW pieprzaą, że za transakcje bezgotówkowe, to #!$%@? przelew jaką
@MrTukan: To są te gwiazdki i drobny druczek chwalą się ze bezpłatne ale wypełnić musisz kilka wymagań. To się nazywa życie. Ja mam o tyle łatwiej że tankując to mi wychodzi 200-250 złociszy.
@MrTukan, o wszystkich opłatach i prowizjach informujemy na naszej stronie internetowej oraz w serwisie transakcyjnym. Nie pobieramy opłat za otwarcie i prowadzenia konta, a karta debetowa jest darmowa przy wykonaniu transakcji na kwotę min. 300 zł miesięcznie. Szczegóły tutaj:https://www.mbank.pl/indywidualny/konta/konto-osobiste/ekonto/.

Pozdrawiamy,
Zespół mBanku

Zespół mBanku, zapraszamy do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące naszej oferty.
@ZespolmBanku: już sie na mLinii dowiedziałe, podziekował. Po 8 latach takie gówna wprowadzacie i jeszcze w porozumieniu z innymi bankami cytując klasyka:

Brawo #!$%@?!

Nie podoba mi się takie działąnie i postaram się znaleźć inną ofertę u konkurencji. Ja wiem hajs ma sie zgadzać i 20 baniek miesięcznie musi jakoś zasilać konta prezesów i pomagierów. Tyle ode mnie, wiem, że tylko jesteście botami albo szeregowymi pracownikami, ale widzcie, że #!$%@? wasz