Wpis z mikrobloga

Mam 21 lat i zastanawiam się czy to nie za późno na trenowanie boksu


@bios16: Rekreacyjnie nigdy nie jest za późno.

Jak nie to czy polecicie mi coś w Lublinie?


Szukaj klubów uznanych przez okręgowy związek bokserski. Może na stronie związku będzie jakaś lista.
@bios16: Ciekawe czy jest jakaś grupa początkująca :p No i w grafiku jest, że 3 razy w tygodniu jest boks. A to chyba karnet na wszystkie sporty walki? Ale daj znać jak czegoś się dowiesz bo może sam się wybiorę :p
@jaa121: Jasne, skup się na jednej dyscyplinie - w tym wypadku boks jest jak najbardziej odpowiedni. Nie wiem na jakiej zasadzie są prowadzone treningi, ale patrząc w grafik zgaduję, że poniedziałki-środy-piątki to treningi stricte bokserskie, a treningi wytrzymałościowo-kondycyjne odbywają się we wtorki i czwartki pod nazwą "crossfit4fight". Jak ogarniesz 5 treningów w tygodniu i odpowiednio się do tego przyłożysz, to na efekty nie będziesz długo musiał czekać. Jak masz jakieś pytania,
@jaa121: Odpisali.

"Witaj

Odpowiadamy na pytania:
Karnet Open kosztuje 97 zł i jest w nim aż 50 treningów sportów walki miesięcznie (a czasem nawet więcej). Treningi boksu są organizowane 3 razy tygodniowo. Warto uzupełniać takie zajęcia dodatkowymi treningami, w szczególności polecamy crossfit w pozostałe dni tygodnia. Oczywiście, dodatkowo możesz uczęszczać na zajęcia z innych sportów walki i siłownię.

Zajęcia boksu są organizowane dla 1 grupy, natomiast ich program jest tak skonstruowany,
@bios16: Nie no ciekawa oferta :p Będzie trzeba tam się wybrać i zobaczyć co i jak dokładniej. Bo cena to spoko, sama siłownia w innych miejscach jest dwa razy droższa ;]
@jaa121: Siłownia Ci gówno da, tam wypracujesz tylko siłę statyczną + pospinasz się niepotrzebnie. Kondycję zrobisz na treningach, więc luzuj. Co najwyżej możesz zacząć biegać, jeśli Cię nosi - co drugi dzień 10km będzie spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)