Wpis z mikrobloga

@TheSjz3: #!$%@?. Rower był życzeniem dziecka 22 lat temu ale gra 500 in 1 czy piłka to było coś co miał każdy. A rower kosztował wtedy tyle, że każdy miał jeden kupiony na spółę przez rodzinę czy coś... żeby kupić iPhona nie trzeba sobie dzisiaj wiele odmawiać bo się weźmie na raty i tyle; zresztą, nie trzeba od razu kupować sprzętu Apple, nie każdy go ma.
@Ch-jogromPL: trafna uwaga, choć nie do końca się z tobą zgodzę, bo duży wpływ ma na to reklama kierowana w stronę dziecka, współczesne reklamy są bardzo kolorowe, jest ich olbrzymia ilość, a ich ogólne przesłanie to "musisz to mieć". Problemem jest to że rodzice wychowanie swojego dziecka zrzucają na telewizję, bo dziecko siedzi spokojnie, można obiad ugotować , paznokcie pomalować, naprawić jakiś sprzęt jest po prostu wygodnie.
@TheSjz3: no i od tego są rodzice żeby dzieciakowi wpoić pewne rzeczy i nauczyć je lol

mam jednego ziomka z dzieciakiem, jego dupa go tak wychowała, że ten dzieciak jest rozpuszczonym bachorem i debilem

a mam innego ziomka, który ma 2ch chłopaków i #!$%@?, zajebiste dzieciaki są

jeżeli jesteś serio przygotowany na ten wysiłek jaki jest wychowanie dzieciaka to wyrośnie z niego serio porządny człowiek, a jak jesteś leniwy to społeczeństwo
@TheSjz3: święta prawda a największa lipę ma rodzic, bo jak nie spełni standardów to jego dziecko będzie źle sie czuło. Na tle innych dziciaków to jest cholernie smutne, sam kiedyś przeżyłem coś takiego gdy mama straciła prace i nie kupiła mi prezentu na święta. Straszne było oglądać co dzieciaki w szkole dostały....