Wpis z mikrobloga

Mirki z #wroclaw, nie polecam Wam szkoły jazdy Autofan.
Kurs zaczęłam 3 sierpnia. Tygodniowa teoria była bardzo fajna i dowiedziałam się dużo nowych rzeczy i łatwiej mi jest jak robię testy z teorii. Problemy zaczęły się, gdy przyszło do umawiania godzin jazdy. Z racji tego,że mam praktyki to jestem dostępna tylko rano i popołudniami od 17:00. Nie sądziłam by to był, aż taki problem ale bardzo się pomyliłam. Do dzisiaj byłam umówiona na pięć godzin jazdy z czego odbyła się tylko jedna. Za każdym razem Pani (szefowa), odwołuje jazdy, bo coś jej wypada. Albo instruktor zachorował, albo ma kursanta przed egzaminem, albo musi zrobić teorię z innymi kursantami, a wczoraj przeszła samą siebie. Na pierwszej jeździe, która odbyła się w zeszłą środę, umówiłyśmy się, że w czwartek będę miała jazdy z kimś innym. Szczęśliwa, przyjechałam pod szkołę jazdy i okazało się,że jazdy nie będzie, bo Pani zapomniała mnie poinformować o tym,że Pan z którym miałam mieć jazdę, nie jeździ popołudniami ale rano.
Nie wiem Mirki co mam robić. Znajomi namawiają mnie bym zmieniła szkołę, ale poniosę wtedy konsekwencje finansowe, bo tak jest w umowie.
#naukajazdy #szkolajazdy #gorzkiezale
  • 11
  • Odpowiedz
@wawrzyn1313: wybierając autoszkołę zastanawiałam się nad tą, ale wybrałam Kursanta. I wcale nie wyszłam na tym lepiej ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dlatego jeśli konsekwencje są do przełknięcia to uciekaj, mimo wszystko lepiej na tym wyjdziesz.
  • Odpowiedz
Ja bylem w kilku szkołach i kilka x oblalem prawko. Poszedłem na 5h do szkoły Iza na Grabiszynskiej i żałowałem, że nie zacząłem u nich bo poziom znacznie wyzszy od poprzednich. Po tych 5h prawko zdałem bez problemu.
  • Odpowiedz