Wpis z mikrobloga

Hej, #siedlce, jedynkę na liście PiS w Waszym mieście udało się wziąść posłance Krystynie Pawłowicz. Mam nadzieję, że się cieszycie. Przypomnę Wam, z czego ta pani zasłynęła (między innymi...):

- fałszywie i niezasłużenie tytułuje się profesorem #

- uważa, że pisze się "wziąść" zamiast "wziąć", a oponentów jej śmiałej tezy nazywa lewakami i komunistami z pruszkowskiej szkoły języka polskiego #

- mówiła, że nie będzie startować w tych wyborach, po czym tę obietnicę złamała #

- groziła dziennikarce zamknięciem w psychiatryku #

- dumnie kultywuje tradycję Lecha Kaczyńskiego mówiąc do innych "#!$%@?!" #

- nazwała związki homoseksualne "jałowymi i żyjącymi na koszt społeczeństwa" # samemu będąc bezdzietną, sześćdziesięcioletnią panną siedzą w Sejmie na nasz koszt, choć nie robiącą tam absolutnie nic produktywnego

Z pozostałych informacji:
- Kurski i Mastalerek nie startują. Przynajmniej tyle dobrego, dwóch polityków w najgorszym tego słowa znaczeniu mniej.
- #lodz zostaje "nagrodzona" jedynką w postaci spadochroniarza, tabletowego niedoszełego-prezydenta-premiera-i-kogo-tam-jeszcze Glińskiego.
- #krakow z kolei dostaje jako jedynkę Małgorzatę Wasserman, znaną w polityce jedynie z tego, że jest córką zmarłego tatusia.

To będą ciekawe cztery lata.

#polityka #bekazprawakow #pis #neuropa #4konserwy #duda
alkan - Hej, #siedlce, jedynkę na liście PiS w Waszym mieście udało się wziąść posłan...

źródło: comment_BeoLMXMXhj5mALWhLx7UZXx6cyyt2uJN.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@alkan: Na obronę zacnego miasta Siedlce, w poprzednich wyborach spadochroniarka Pawłowicz również dostała jedynkę, ale i tak dostała z tego co pamiętam 3 razy mniej głosów niż drugi na liście Tchórzewski, czyli wieloletni poseł z tego okręgu.
  • Odpowiedz
@Flypho: Ta dyskusja była przerabiana już ze 100 razy. PiS sam określa się jako prawica i tak jest też postrzegany przez znaczną większość Polaków oraz komentatorów (w tym zagranicznych), więc i ja będę go tak nazywał. Polecam przestać żyć w świecie, w którym jedyną prawicą jest Korwin, a reszta to "lewactwo". Bo Korwina lewakiem nazwą ludzie z KNP. A tych z KNP - ci z UPR. A tych z UPR
  • Odpowiedz
@alkan:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Prawica
Wiele to nie kosztuje. Polecam. Pseudo-definicje, o #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak wyjdę na ulicę i będę powtarzał, że jestem Einsteinem i część ludzi w to uwierzy to znaczy, że nim jestem? Co to za pokraczna logika? A jak przyjdzie reporter z BBC i mnie nazwie Einsteinem to już w ogóle, ten to się mylić nie może xD.
  • Odpowiedz
@Flypho: Z podesłanego przez Ciebie linka:

Współcześnie do prawicy zalicza się partie o charakterze konserwatywnym, nacjonalistycznym, chadeckim a niekiedy liberalnym (gospodarczo nie społecznie)


Cała definicja idealnie pasuje do PiS, a "niekiedy liberalnym gospodarczo" dodatkowo wskazuje, że to ja mam rację, bo liberalizm gospodarczy nie jest żadnym
  • Odpowiedz
@alkan: A jeszcze niedawno ktoś na mirko pisał, że PIS schowa swoich dziwaków do piwnicy na dłużej, nie tylko na czas wyborów prezydenckich.
Pewnie niedługo usłyszymy również Antka.
  • Odpowiedz
wyczuwasz subtelną różnicę między "spieprzaj dziadu" a #!$%@? ?


To drugie sugeruje całkowity brak kultury, a to pierwsze tylko prawie-całkowity.
  • Odpowiedz
@alkan: tej baby nie cierpię jak Niesiołowskiego, nie mogę jej słuchać, nie mogę na nią patrzeć bo aż mnie w środku skręca, ale z punktem o Kaczyńskim i "#!$%@?" to poleciałeś troszkę cumplu
  • Odpowiedz