Wpis z mikrobloga

@Zashi: Możemy porównać Donalda Tuska do pozostałych premierów Polski:
- Donald Tusk - mąż stanu, król Europy, sprawny dyplomata, polityk wielkiego formatu niebojący się niepopularnych decyzji jak np. podniesienie wieku emerytalnego, pomniejszy działacz opozycyjny w PRL. Siedem lat żył z pracy własnych rąk jako pracownik fizyczny.
vs.
- Ewa Kopacz - nijaka polityk, miotająca się bez celu.
- Jarosław Kaczyński - manipulant, który nie potrafił utrzymać nawet koalicji przez dwa lata.
@Ginden: Twój post to nie dowód na to, że Tusk był spoko. Udowodniłeś, że Tusk był lepszy od innych premierów. To dwa różne pojęcia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A z tym dyplomatą Donaldem, to bym nie szarżował. Skoro nie potrafi po angielsku skleić nic więcej niż "My name is Donald" i "I am from Poland", to niech mówi po polsku i korzysta z tłumaczy.
@neib1: @Ginden: Ja zmanipulowany? Oj, nie. W ogólności nie stoję po żadnej stornie politycznej. Mam swoje poglądy na dany temat i czasami są prawicowe, a czasami lewicowe.

Co do tematu, jestem nawet w stanie zgodzić się, że Tusk był najlepszym premierem w historii, ale do dobrego polityka to mu brakuje. Za dużo robił z punktu widzenia państwa, a za mało dla obywateli. Być może niektóre trudne decyzje musiały zostać podjęte
Ja zmanipulowany? Oj, nie.


@Zashi: Jeżeli tak piszesz to prawdopodobnie jesteś bardzo zmanipulowany. Każdy jest. Pytanie tylko jak i w jakim stopniu. Jeżeli nie zdajesz sobie z tego sprawy to nie możesz tego kontrolować.
Jeśli chodzi o Donalda to oceni go historia. My na świeżo mamy w pamięci dużo głupich rzeczy, które zrobił lub powiedział. W sumie też trochę rzeczy, których nie zrobił.
Ogólnie rzecz biorąc - to jest z całą