Wpis z mikrobloga

@PsyRomancer:

Mirki, co ten mój teść z teściową #!$%@? to ja nawet nie


ja #!$%@? usuń konto, ludzie mają swoje lata, a ty byś tylko siedział i narzekał, obrażona księżniczka xD
  • Odpowiedz
@eryk-gaw: nie zrobili mi nic ale robienie z nich #!$%@? bohaterów walki o przetrwanie mnie zwyczajnie śmieszi bo 80% to szczury, ktorzy nie osiągnęli nic tutaj i tam też nic nie osiągną. To że tam więcej płacą za czyszczenie kibli nie znaczy, że od razu Ci ludzie są bardziej wartościowi. Są takimi samym przegrywami jakimi byliby tutaj a lansują sie na królów życia. No na swoje warunki pewnie maja rację.
  • Odpowiedz
Strasznie rakogenne są te powtarzane po tysiąckroć żarty: 'No to IDE' czy 'usuń konto', hehe bekałe maxe xD. Otóż drodzy wykopowicze, nie. To już od dawna nie bawi.

Ale gorsze jest co innego
losowy temat, przykładowa wypowiedź użytkownika w dyskusji:

nie mam nic przeciwko małżeństwom homoseksualnym
  • Odpowiedz
O i jeszcze mi się przypomniało xD
Jakaś dupeczka robi #pokazmorde #pokaznogi czy tam inne #pokazpsioche i pierwsze ~100 komentarzy to jest zawsze #!$%@? wyścig kto szybciej doda komentarz typu:
-ooo, ale sie zaraz zacznie festiwal #!$%@?
-kucom stulejki popękają xD
-stujearność.avi
-...
  • Odpowiedz
@PsyRomancer:

- mirki, chcialbym kupic konsole i nie wiem czy wybrac ps4 czy xbox one

- TYLKO PC, PC MASTERRACE, PC NAJLEPSZE, ZA CENE KONSOLI ZLOZYSZ 100X LEPSZY PC I MAMY STRATEGIE A KONSOLE NIE !!!1111111
  • Odpowiedz
@PsyRomancer:

Mircy, patrzcie jakiego zjadłem #!$%@? pieczonego bakłażana z mozzarellą

JA #!$%@? PEDALE DO YOU EVEN LIFT CO TO ZA OBIAD BEZ MIĘSA #!$%@? VEGE CIOTO PEWNIE WAŻYSZ 40 KILO I CHODZISZ W RURKACH STULEJARZU Z WYSUBLIMOWANYM PODNIEBIENIEM
  • Odpowiedz
  • 19
@PsyRomancer:

Witam, chcę zacząć chodzić po bułki. Czy lepiej do biedronki czy do lidla? Pozdrawiam


Chcesz zacząć chodzić po bułki? Super! Tylko pewnie masz nogi te same od urodzenia, które niestety po 2-3 pójściach do biedry ci się #!$%@?ą [...]
  • Odpowiedz