Wpis z mikrobloga

I co powiesz na policji? Proszem Panów, Dareg Mazureg wstawił śmieszny obrazek, który nie jest śmieszny. Zabierzcie go do sztumu!


@LewackiKrul:

Art. 256 Kk
§ 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do
  • Odpowiedz
@mlodosc: No, koleżka pluje dobrze jadem i widać, że pod sufitem to ma remont. Mi chodziło o obrazek z 1 posta generalnie.
@Luka_Wars Nie widzę nic szczególnego w pierwszym screenie, co można śmiało podpiąć pod to, co wkleiłeś. Moge się mylić, ale to jest moje zdanie.
  • Odpowiedz
@mlodosc: tak jak sie patrzy, to mam taka refleksje, choć pewnie gościu po prostu jest głupi:
Jak sa jakies zamachy na szkoły w USA, czy w Tunezji jak ostatnio, pokazują potem wlasnie zamachowca i mówią o tym, jakie hardkorowe rzeczy wypisywał przed atakiem w internecie. Nam sie wydaje, ze to takie odległe, ze "#!$%@?, ale hardkor", a przeciez to dokładnie tego typu wpisy sa. Cienka granica jest miedzy wpisem w
  • Odpowiedz