Wpis z mikrobloga

Dobra oto poradnik jak dostać rzadkie przedmioty z praktycznie 100% pewnością mi juz 2 razy zadziałało.

Więc przejedzmy od razu do rzeczy
1 zawracamy szystkich ludzi z pustkowi
2 wysyłamy jednego
3 czekamy 2 godziny minimum
4 po 2 godzinach patrzymy kiedy znalazł ostatni przedmiot bo przedmioty sa zbierane co godzinę (jest to kluczowe)
5 idealnie minute przed zebraniem kolejnego przedmiotu wysyłamy tyle ile zdążymy ludzi na poszukiwania mamy na to 30-45 s (jak zebrał wam w 1;25 to wysyłacie o 2;24)
6 wychodzimy do menu głównego
7 zamykamy aplikacje aby nie działała w tle albo wyłączamy telefon(dla pewności)

u mnie ostatni przedmiot został znaleziony 3;02 wiec kilka minut przed zaczynam czatować i jak sie pojawi pierwszy teks z czasem 4;01 wysyłam tyle ile moge przez 30-45 s. jak nie zdążymy ich wysłać przed zebraniem kolejnego przedmiotu czyli 3;02 to nie gwarantuje sukcesu wiec nie wolno być zachłannym.

na niejasności odpowiem na znak ze działa dodam jeszcze ss z lotem. miłego bogactwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#falloutshelter
źródło: comment_DVK22cQp5g7Ul8fqsg4ZqP4Y6ibefoc9.jpg
  • 5
@bimbadil: Bez żadnych problemów doszedłem do 100 os, 2 postaciami doszedłem do 70h, wyszkoliłem pluton na max L i S to dalej robic jak nie nabijać sobie naklejek do kolekcji, jak jest taka możliwość to nic tylko korzystać