Wpis z mikrobloga

#!$%@? mirki ale akcja w slabym styluxdd pisze z nowego konta bo siara troche z bordo. W ostatni piateczek wpadlem na grilla do ziomka, mialem wypic kilka piwek i wrocic grzecznie spac , ale #!$%@? tak nie bylo xd moj przyjaciel nazwijmy go dawid ma zajebista siostre 9,1/10(18lat )faja odrazu furczy ;D Pilismy i pilismy te piwka ale skonczylo sie na zimniutkim literku ;D akurat tak sie zlozylo ze jego siostra byla w domu wiec zaprosilismy ja na 1 kolejke ale na jednej sie nie skonczylo, porohilismy sie a ona to juz konkretnie xddd no i #!$%@? kolega poszedl spac bo #zgon a mi zaproponowal kanape ;d
no i #!$%@? wyszedl, poszedlem z nia do tego salonu a ona wyczarowala jakies wino od rodzicow xdd no pomyslalem zrzygam sie ale wypije xd pilismy i pilismy gadka sie krecila, nawijalem makaron na uszy jak borewicz dla tej 13 #pdk, widac bylo roznice wieku(4 lata), wiec jakims specjalnym wyczynem nie bylo jej zamotac w glowie xd wiem, jestem idiota bo to siostra przyjaciela ale wiecie jak to jest po alko no i skonczylo sie tak ze motzno w niej #!$%@?.... ;( no nie powiem, bylo git jeczala jak #!$%@?, wtedy to bylo okej bo zapomnialem ze dymam siostre przyjaciela. ja #!$%@?.. jak o tym mysle to masakra. Ale to nie jest najgorsze, zlalem sie w srodku niej ... porazka. Wtedy po wszystkim zasnelismy, na 2 dzien nie wiedzialem co robic. Ustalilismy ze poczekamy i zrobi test. Jutro idzie, mirki trzymajcie kciuki bo nie wiem co robic, nie boje sie odpowiedzialnosci dam rade. Bardziej tego ze #!$%@? jej zycie. Jej brat jeszcze nic nie wie, i sie na razie nie dowie, bo wiem ze bedzie #!$%@?. To tyle, musialem sie komus wyzalic.

#patologiazewsi #seks #dziewice #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski
  • 15