Wpis z mikrobloga

@mrok8: Tylko powiedz, z kim on się dogada z takim temperamentem? Polityka to ciągłe kompromisy, zwłaszcza gdy jesteś w koalicji i jesteś jej mniejszą częścią.
@ludzik: Pawlak od zawsze idzie na kompromisy i jest tylko zwykłym popychadłem, co własnego zdania nie ma. Wolę kogoś z ideą, niedoskonałą, ale przynajmniej szczerą, niż gości, którzy zmieniają barwy co sezon i gadają tak jak ktoś im każe. Wolę oddać na Kukiza głos, bo przynajmniej chce dobrze dla Polski, nie mówię, że ma złoty środek, ale chęć to już dużo. Nie zapominajmy, że w polityce jest od roku, a Tusk,
@mrok8: Jak wolisz. Dla mnie to idealista bez konkretów. JOW-y to mała rzecz. Konkrety go nie interesują. On może chce, może szczerze ale ze swoim podejściem będzie chciała z nim rozmawiać tylko garstka. On jest skrajnością w drugą stronę, czyli "moja prawda jest najmojsza" a jak nie pasi to spadaj.
@ludzik: Jakoś do tej pory nie ma z tym problemu. Czy w czasie spotkania polityków, jeden zadaje pytanie drugiemu nie czekając na odpowiedź, skacząc z tematu na temat? Co to za porównanie xD Bardzo dobrze, że wyszedł, mógł to zrobić wcześniej.
@ludzik: Nie mówię tutaj o JOWach, racja, pieprzy o tym cały czas, ale nie tylko o to mu chodzi. Najważniejsze dla mnie jest, że on chce tych złodziei wyrzucić z polityki. Skrajnością w drugą stronę też bym go nie nazwał. Korwin, Marian, Braun, to skrajności.

Podejście faktycznie może mieć trochę nieokrzesane, ale wszystkiego się nauczy, nic gorszego niż PO spotkać nas nie może.
@mrok8: Ale 'wyrzucić złodziei' to jest taki sam populizm jak 3 miliony mieszkań. #!$%@? mać, przecież to jedno urgupowanko nie załatwi wszystkich konszachtów ze służbami i mafiami. To trzeba mieć choćby większość w parlamencie żeby takie cuda robić. Jeśli jej nie będą mieli, to mogą sobie coś pomrukiwać ale i tak koalicjant im zamknie gębę bo może sobie ich wykopać.
@ex-03: Co za schematy.. Poparcie ma jedynie od pseudobuntowników internetowych,
@ediz4: Nie mamy takiej osoby aktualnie. Każdy ma wybór, ja wolę zagłosować na niego, niż na PO, czy PIS. Oczywiście nie przekonuję Cię do swoich poglądów, krótko mówiąc, nie mam nikogo innego, żeby oddać swój głos. Mam poglądy prawicowe, więc tylko tacy politycy mnie interesują.

Korwin - wieczne 3%, jest nie do upilnowania
Braun - 2% maks ugra, ze względu, że ludzie mają dość Korwina.
Marian - 1%
PIS - nie
@ludzik: Nie mówię, że mu to się uda, ale wystarczy, że jako trzecia siła w sejmie, będzie odrzucał co głupsze ustawy, chociażby z nowymi podatkami. O tym złodziejstwie mówię. Jestem tego świadom, że bez zaplecza nic większego nie ugra, ale mając te kilkadziesiąt osób w sejmie, będzie mógł wyrazić swoje zdanie. Zakładając, że PO i PIS się nie dogadają. W przypadku wygrania PISu, PO dogada się z lewicą, więc Kaczory nie