Wpis z mikrobloga

@WhiteRaven12: Pamiętam, że nie wierzyłem, że to jest prawdziwe. Do dziś nie pojmuję tego szczerze mówiąc ;) Gram w piłkę, trenowałem z różnymi piłkarzami, także profesjonalnymi, których umiejętności w porównaniu do moich były kosmiczne, ale nie wyobrażam sobie jakim nadczłowiekiem trzeba być, żeby z żonglerki nieomylnie trafiać w poprzeczkę tyle razy i jeszcze tak, żeby po odbiciu przyjąć piłkę bez upadku na ziemię. Niesamowite.
@jamtojest: imo to jakiś fotomontaż, jakby gośc potrafił w rzeczywistości to co pokazuje na filmiku to na meczach pakowałby okienka jedno za drugim, nie uwierzę jak nie zobaczę na własne oczy
@lukasz728: Wiesz, w meczu dochodzi presja, przeciwnik przeszkadza itd. A jednak nie brakuje podań na centymetry do nogi, ani super celnych strzałów. Jest trudniej, więc rzadziej się udaje niż na treningu, ale jednak jest.

Ale sam też do końca nie wierzę, chciałbym zobaczyć na żywo ;)
@jamtojest: to tak zwana pamięć wybiórcza, pamiętasz super celne strzały i podania, ale nie pamiętasz, że wcześniej ten sam zawodnik podawał kilka razy za plecy i walił Bogu w okna.
Kiedyś brałem udział w mistrzostwach polski w zawodach "sprawni jak żołnierze", jedna z dyscyplin to był rzut imitacją granata z około 40 metrów w prostokąt o wymiarach 1x3m, wyobrażasz sobie o ile to jest łatwiejsze?
Tak czy siak, najlepsi mieli skuteczność
@WhiteRaven12: To było montowane, nie trafiał tak z automatu z rzędu. Po prostu taki był zamysł całej JogaBonito aby zszokować bo jak na tamte czasy było to coś niesamowitego, a teraz pewnie znając internety to może i nawet komuś uda się to wykonać czyli trafiać tak z rzędu w poprzeczke. A Nike z okazji tego filmiku wprowadzi do sprzedaży buty Nike Tiempo "Touch of Gold" żeby uczcić Legendę Ronaldinho :)