Wpis z mikrobloga

Miał ktoś styczność z odszkodowaniami od firmy #drb? Mam propozycję pracy tam jako agent ubezpieczeniowy (model grupowy wyglądał trochę jak piramida finansowa xd) i nie wiem czy się za to brać. #pytanie #ubezpieczenia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fisher255: miałeś wcześniej styczność z ubezpieczeniami? firma wygląda na firmę krzak, podejrzewam, że mają ładne prowizje od uzyskanego odszkodowania. nie lepiej iść na przykład na multiagenta?
  • Odpowiedz
  • 0
@lolek43: nie miałem żadnego doświadczenia z ubezpieczeniami. Znajomi mi to zaproponowali bo są agentami w tej firmie. Rzucili kwotami z kosmosu nie mówiąc nic o żadnych zagrożeniach, więc wydaje mi się to podejrzane
  • Odpowiedz
@lolek43: DRB raczej krzakiem nie jest. Nie są liderem w branży, ale jest to firma o zasięgu ogólnopolskim.
@Fisher255: Pracujesz tam jako agent odszkodowawczy, nie ubezpieczeniowy. Jeździsz na szkodami i masz z tego prowizję. Im wyżej jesteś w hierarchii, tym masz więcej. Klasyczny #mlm
  • Odpowiedz
@lolek43: Poszczególni agenci, czy firma? Bo firmy tego typu biorą około 20% kwoty netto odzyskanej kwoty (może być 15, może 25%). A agent w zależności od jego miejsca w strukturze MLM od 10% do 50% (lider struktury) z uzyskanej przez firmę prowizji.
  • Odpowiedz