Wpis z mikrobloga

Całe #!$%@? futa. Na Gfinity Legends był turniej futa. Na obrazku są przedstawione składy wszystkich graczy, którzy byli w ćwierćfinale.
Onuocha, Walker, Ramires, van Aanholt czy Sturridge występują w większości składów. W realnej piłce ci piłkarze to poziom około średniego. Jest wielu piłkarzy od nich lepszy na ich pozycjach. W Fifie są za to szybcy i czarni, a przez to niemalże najlepsi.
Właśnie to, że słabi gracze w realnej piłce w Fifie są tak mocni jest tym, co mnie najbardziej denerwuje w Fifie. Jak strzeli mi hat-tricka Ronaldo, Aguero albo Lewandowski to nie mam z tym żadnego problemu, bo to są dobrzy piłkarze i tyle. Za to jak tracę bramki po rajdzie Sturridge, Doumbi albo Ibarbo to do głowy przychodzą mi wszystkie rasistowskie obelgi jakie znam. A Onuocha to już totalne przegięcie jest. Chyba najbardziej OP karta w całym Fucie.
Mam nadzieję, że w Fifie 16 chociaż trochę to poprawią.
#fut #fifa15 #fifa16
arko123 - Całe #!$%@? futa. Na Gfinity Legends był turniej futa. Na obrazku są przeds...

źródło: comment_nkaDJ438yS9rSvStyQMpVD3jDb7ykzwh.jpg

Pobierz
  • 2
@arko123:

jak im się nimi dobrze gra to po uja mają grać innymi zawodnikami? Nie czaje..^^ Mają grać Crouchami albo Dżekami bo Tobie nie podobają się piłkarze którymi lubią grać?
@dziki17: nie, to nie jest ich wina. To jest wina EA, że tak zrobili grę. W piłce nikt nie ma wątpliwości, że Koscielny jest lepszym obrońcą od Onuochy. Ale Fifa jest tak zrobiona, że w niej Onuocha jest lepszym obrońcą od Koscielnego w grze. I to jest to, co mi nie pasuje. Jest słabe przełożenie realnych umiejętności piłkarzy na Fifę.