Wpis z mikrobloga

Dlaczego ten obleśny player YouTube (który wyglądał bardzo dobrze przez kilka lat), nagle zrobił się brzydki jak s-------n, a poza tym przestał działać intuicyjnie? Zawsze przewijało się strzałkami lewo/prawo, a regulowało głośność strzałkami góra/dół... jak można to tak s--------ć?
#informatyka #internet #webdesign
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Artysta89: ty mowisz o playerze YT czy wykopowym playerze YT?

Bo jesli o YT to
1. Wyglada dokladnie tak jak powinien - spelnia swoja funkcje majac jak najbardziej minimalistyczny design (chociaz czekam na dzien kiedy zmiana jakosci to beda 2 klikniecia a nie 3)

2. Przwijanie strzalkami i zmiana glosnosci jest dokladnie tak jak
  • Odpowiedz
@Artysta89: no dobrze o tym samym mowimy - jak jeszcze o estetyke mozna sie spierac tak pozostale rzeczy sa raczej niepodwazalne - dalej steruje sie nim tak samo, jest lzejszy, zachowal te same funkcjonalnosci i zwiekszyla sie kompatybilnosc
  • Odpowiedz
@b4kus: No dobra nie licząc tego że wygląda gorzej i jest mniej czytelny (opinia subiektywna), to chyba mam jakieś błędy bo wielokrotnie zdarza się że nawigacja strzałkami się blokuje lub wręcz przestawia na odwrót.
  • Odpowiedz
Mnie najbardziej w-----a to, że w trybie nie-fullscreen kontrolki chowają się niemal od razu, mimo że jest na nie miejsce i lubię widzieć ile mi zostało do końca. A w trybie fullscreen, gdzie jednak chcę się poświęcić oglądaniu, kontrolki potrzebują z 5 sekund żeby się schować.
  • Odpowiedz