Wpis z mikrobloga

Czy są tu jacyś mircy używający dużego bidonu Isostar? (1L) Mam irytujący problem z przeciekaniem na styku gwintu z pokrywką - za każdym razem parę kropel się przedostanie, spłynie i cała rama brudna, tym gorzej że jeżdżę z rozcieńczonymi sokami, więc się lepi. Dzisiaj przekroczyło to u mnie granicę #!$%@?, bo jechałem kawałek po szutrze i parę km dalej bidon wyglądał jak eksponat z egispkich muzeów - cały w pyle, jakby przeleżał w piasku kilkaset lat. Miał ktoś podobny problem i go rozwiązał? Czy to możliwe przez to, że leję wodę gazowaną i napój może wypierać rosnące ciśnienie?
#rower #bidon #obrazekdlazwiekszeniaatencji
Sepang - Czy są tu jacyś mircy używający dużego bidonu Isostar? (1L) Mam irytujący pr...

źródło: comment_d6dnqz08Yqz6nk1oSRwNfa6l8ioqBtAP.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@ElCidX: no to chyba mam 7 sezonów jeżdżenia w błędzie xD

@Baczy: ale nie leję samej gazowanej, tylko sok z wodą gazowaną 50:50, choć wyczuwam że wiele to nie zmienia...
  • Odpowiedz
@ElCidX: ja tam je lubię, bo mają kryty dziubek, bardzo łatwo się je myje no i pojemność 1L. Istnieje inny bidon, który ma te 3 rzeczy naraz?
  • Odpowiedz
@Sepang: miałem to samo w jednym z dwóch małych bidonów Isostara (mimo, że nie nalewałem napojów gazowanych). Postanowiłem zmienić go na Elite - wykonanie dużo lepsze od Isostara i nie przecieka.
  • Odpowiedz