Wpis z mikrobloga

Tego weekendu odbyło się u mnie małe #lanparty . Dziewczynę poprosiłem coby nie zechciała odwiedzić rodziców przez weekend, a ja zaprosiłem chłopaków ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Oczywiście były też napoje wyskokowe po których skończyło się jak zwykle... W międzyczasie utrzymując jeszcze sporą dozę świadomości obiecałem zrobić #opening (wiedząc, że kończy się to jak zwykle).

W linku przesyłam nagraną reakcję za pomocą ziemniaka komórkowego. Na szczęście ten opening nie skończył się jak zwykle.


#csgo #roadtoglobalelite #chwalesie
Piaer - Tego weekendu odbyło się u mnie małe #lanparty . Dziewczynę poprosiłem coby n...
  • 19
@jabolsy: Pieprzenie kogoś, kto nigdy nie miał do czynienia ze skinami w CSGO. Nie dość że frajda z posiadania czegoś kolorowego to i zarabiać na tym można ładnie. Ja w ostatnim miesiącu dzięki tym błyskotkom kupiłem sobie nowy PC, monitor 144Hz jest już w drodze i jeszcze zostało mi na wakacje. Pieprz dalej, że to nic nie daje. Pozdrawiam.
@qrk: Mimo wszystko @jabolsy ma trochę racji. Mało jest osób, które na skinach wychodzą na plus. Nie ma co ukrywać, że to tylko kolorki, które w żaden sposób nie wpływają na rozgrywkę (poza sytuacjami, kiedy koleś zmienia vanila AWP na Asiimova przez co enemy go zabija...). Ja tam na smurfie lubię pograć bez skinów i też się czuję wyjątkowo, bo czegoś takiego nikt nie używa :P