Wpis z mikrobloga

To Jean Reno zdecydował, by zagrać postać Leona Zawodowca tak, jakby był on lekko opóźniony umysłowo i stłumiony emocjonalnie. Uważał że dzięki temu widownia się odpręży i zrozumie, że taki bohater nie skrzywdziłby niewinnej, młodej dziewczynki.

Aktor twierdził, że możliwość fizycznego związku z Matyldą była dla Leona niewyobrażalna i dlatego w momentach, w których taki związek jest omawiany, Reno pozwalał Portman (filmowa Matylda) by to ona rządziła emocjonalnie w tych scenach.

Na zdjęciu tytułowy Leon z reżyserem Luc Bessonem

#wejscieodzakrystii (dzięki za suby, jesteście mega!)
ColdMary6100 - To Jean Reno zdecydował, by zagrać postać Leona Zawodowca tak, jakby b...

źródło: comment_6tMIFClB9tHzQANmPcRdSvUenFBcTIwo.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@ColdMary6100: Fantastyczny film. Reno zagrał rewelacyjnie, Portman też, ale to, co zrobił Gary Oldman to mistrzostwo świata. Zresztą, on ma doświadczenie w graniu chorych #!$%@?ów.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ColdMary6100: oglądałem wersję reżyserską, dłuższą o jakieś 40 minut.

Pamiętam, że jest tam scena, gdy Matylda chce przeżyć z Leonem swój pierwszy raz, oraz motywy, gdy uczestniczy z nim w zleceniach.

Generalnie wersja reżyserska słabsza.
  • Odpowiedz
@tubbs: jak dla mnie to właśnie te wątki sklejają film w całość bo bez nich miałem wrażenie że coś zostało niedopowiedziane. Poza tym w późniejszym etapie filmu były wzmianki o scenach które były tylko w wersji reżyserskiej. Poza tym jak już coś oglądać to całość a nie urywki
  • Odpowiedz