Wpis z mikrobloga

Prison School 7 odcinek

Jak tak przygrywowe anime może mieć ciekawszą fabułę i lepiej napisane postacie niż wszystkie inne tytuły tego sezonu? ^^' Przecież to wszystko jest w oparze absurdu, a mimo to "przygody" tych nieudaczników i ich klawiszów śledzę z wielką uwagą. Każdy odcinek wydaje się tak nabity wydarzeniami i gagami, jakbym oglądał z 2 epizody, a chce jeszcze :D

Dawno żadna postać jak Shingo nie powodowała u mnie tak zdrowych negatywnych uczuć. Zdrowych, bo nie jest to bohater źle napisany czy przez jego fetysze, a dlatego, bo jego hipokryzja jest naturalna, jak z prawdziwego życia. Dziewuchy są dziewuchami, ale on to po prostu pierdoła. Aż boję się pomyśleć, co nie będzie tak z tą jego "dziewczyną" - w końcu jakoś autor będzie próbował pokazać jego odkupienie, a jaki sposób nie jest najlepszy niż sprawienie, że będzie nam go żal ;)

Gakuto - najlepsza postać anime roku 2015. Honorowy samuraj Akihabary. Człowiek splamiony krwią, ale gotowy odkupić swoje winy ^^'

Szkoda, że 1. sezon będzie miał tylko 12 odcinków. Mam nadzieję jednak, że Blu-raya sprzedadzą się i doczekamy się kontynuacji. Niby mógłbym zainteresować się mangą, ale już anime sprawia u mnie dziwną konsternację. O dziwo jednak fabuła jest na tyle wciągająca i barwna, że przy wersji komiksowej chyba nie poczuję takich drgawek jak przy raku obecnego sezonu - Shimonecie, czy Monster Musume - dziwacznym, ale po przyzwyczajeniu nudnym harem ecchi.

#anime #animenowysezon #prisonschool #kangokugakuen #manga
80sLove - Prison School 7 odcinek

Jak tak przygrywowe anime może mieć ciekawszą fa...

źródło: comment_VJJhHfkHsRzln2pXv5FV3Jhlplet6Hw0.jpg

Pobierz
  • 4
@80sLove: Mi też się podoba. Przy tych dziesiątkach komedii harem/ecchi składających się z x identycznych elementów, różniących się między sobą zazwyczaj jednym i klepiącym te same schematyczne postacie, Prison School jest jak powiew świeżego powietrza. Ciekawe postaci (Gakuto!), świetny humor i aż chce się czekać tydzień na kolejny odcinek.