Wpis z mikrobloga

Kocham obstawiać <3
1. Zbieram 10euro,
2. Kupuje skiny za 10euro, razem,
3. Czekam 7 dni,
4. Obstawiam mecz
5. #!$%@?! <3

Guys, jak wyjść z piekła obstawiania. TSM vs Envy itemsy szlag trafił bo ja postawiłem. Możecie mi podziękować bo jak ja obstawiam to nie wchodzi prawie nigdy. Skuteczność na poziomie 10%
#csgo
  • 25
@xvlk: Mordo, ja nawet przegrywałem w mecza 90% do 10% albo nawet 95% do 5% ;) @pecet94: To jest jak nałóg nie potrafię się powstrzymać, większość osób na moich rangach kosy i itemsy op a ja jak biedak z getta bez niczego hehehehe

Kumple zawsze robią sobie podś#!$%@?. Pytają się jak obstawiam a oni na odwrót i im wchodzi.
Kumple zawsze robią sobie podś#!$%@?. Pytają się jak obstawiam a oni na odwrót i im wchodzi.


@NUkz: Jak cie zapytają to zmieniaj zespoły które obstawiłeś, bo jeśli twoja skuteczność jest tak niska to masz dar do typowania przegranych.
@Liffek: Aż tak to nie jestem zdesperowany. Mam parę stron na których podpowiadają ale akurat zawsze wybiore ten mecz w którym oczywiście tej osobie nie wejdzie albo znajduje fajnego typa co przewiduje ale jak ja zaczynam patrzec to przestaje obstawiac.
@Liffek: Ale ja tylko chce mieć lepsze skiny nic więcej nie chodzi mi o jakieś zarabianie. Zwykła chyba zazdrość o to co inni mają, przejawia mi się to szczególnie w cs'ie bo w realu nie mam bólu dupy, że ktoś coś tam ma itp.
@NUkz: spoko, tylko mówie ze jest pare sposobów obstawiania
pare z nich to np obstawianie dla emocji, obstawianie dla zysku, lub po prostu obstawianie na pałe wszystkich meczy a moze sie uda ;]