Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
Myślę, że po tym, jak się człowiek napatrzy na te wszystkie obrazki dot. lsd, mogę stwierdzić, że chyba prawdziwy. Nadal tripuję, ale bardzo przyjemna faza. Co innego kichy, bo tam jest strefa Gazy. Popijam piwko, słucham muzyki i obserwuję firanę poruszaną wiatrem. Zaraz lecę do Pana Diler po zielone, bo czuję, że warto dopalić :)
  • Odpowiedz
  • 4
Mirko, ale ja mam pytanie.
Aferę ostatnią kojarzycie, z 4konserwy. Chcieli zniszczyć komuś życie. Mi się to dziwnie pisze, a nie wyobrażam sobie, jak Ci ludzie są w stanie spojrzeć sobie w twarz. #!$%@?, wykop.pl aż taki serious business?? Jesteśmy jakąś społecznością, a czuję, że mój komentarz w tej sprawie wreszcie może wyjść naprzeciw.
To już nie kwestia smutnego życia. Jak srogo trzeba być #!$%@?, żeby takie akcje odstawiać?
Zgnijcie w piwnicach,
  • Odpowiedz
@pyry2gzikiem: daj na priv relacje z fazy :) tez sie przykładam do wzięcia. Śmiesza mnie opinie ludzi którzy max co w życiu spróbowali to zielsko, co moge stwierdzić ze przy #!$%@? paleniu faza jest lipna. Lub fetę która jest moim zdaniem #!$%@? rzeczą która spróbowałem. Proponuje takim znawca spróbować np koksu to jest cos co warto spróbować chociaż raz. Kwas niektórym otwiera ograniczone mózgi, niektórzy dostają #!$%@?, bywa każdy musi sie
  • Odpowiedz
@NaxZST: Dałem! Mam w lodówce jeszcze jednego, ale należy do kumpla, który scykał, bo miał to chapnąć ze mną. Wkurzyłem się i wziąłem sam. Nie żałuję, muszę przyznać, że widzę w tym potencjał. Możliwe, że ziomek będzie chciał to odsprzedać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ponoć to 150ug, ale myślę, że 200-250 bym uciągnął ;) Wiem też, jak się lepiej przygotować na następny raz. Co mnie zaskakuje, to
  • Odpowiedz