Wpis z mikrobloga

@szzzzzz: Catrice All Matt Plus lub chyba najsłynniejszy i najlepszy Revlon, oba mają dużo odcieni do wyboru i są jak dla mnie najlepsze za fajną cenę.
  • Odpowiedz
@oszty: revlona buff 150 oczywiscie stosowałam, ale zbyt ciężki dla mnie no i nadal mało żółty. moja buzia jest totalnie różowa, a szyja ma żółto-zielone tony. no i jak żyć?!
  • Odpowiedz
@szzzzzz: No to masz cerę oliwkową w sumie tak jak ja. :P Nie udało mi się znaleźć jeszcze superodpowiedniego odcienia ale w internecie polecają podkłady mineralne, w nich można znaleźć takie kolory. Ewentualnie właśnie te pigmenty sypkie.
  • Odpowiedz
@Jestemglupi: pieprzenie, ja mam tłustą cerę czy jem zdrowo czy nie zdrowo - przez rok ćwiczyłam i zdrowo się odżywiałam, potem jadłam wszystko na co miałam ochotę przez 9 miesięcy ciąży, a cera jaka była, taka jest ;P
  • Odpowiedz
@szzzzzz: Bourjois ma praktycznie wszystkie odcienie w ciepłych, żółtawych tonacjach, i IMO są to dobre podkłady, dość dobrze kryjące (choć niestety nie są jakieś supertrwałe).

@natussy: Ja mam cerę mieszaną i przy zdrowej diecie/odpowiedniej ilości snu widzę naprawdę sporą różnicę.
  • Odpowiedz
@natussy: a moja matka wg.niej NIC NIE JE! a jest gruba jak swinia, ciekawe co? oszukujecie sie i tyle w temacie (mamusia #!$%@? jak prosiak ale nie da sobie powiedziec) Mam kolezanke w pracy ktora chodzi na silownie i zdrowo sie odzywia - to oczywiscie jej wersja(na silownie poplotkowac a wpieprza tony cukru,tylko na kantynie jak patrzymy to udaje ze dieta) dupa jak szafa trzydrzwiowa a krytykuje innych i mowi ze
  • Odpowiedz
@natussy: PS. gdybym byl stuleja siedzaca w piwnicy to moze mogla bys mnie przekonac, jednak jestem mezem rozowego ktory jest chudy jak szkapa (uwielbiam skinny body ;) ale jak wiekszosc z Was nalogowo je slodycze. Jestesmy razem juz 15 lat! tak wiekszosc wykopkow jest mlodsza ;) i z milionowych obserwacji wynika ze: je slodkie kilogramami - syfy wyskakuja,cera sie przetluszcza. NIE JE slodkiego, bo np. mamy postanowienie ze 7 dni nic
  • Odpowiedz
@Engma: Yyy, ale ja nie twierdzę, że osoba o tłustej cerze musi mieć nadwagę - to przecież byłoby oczywistą bzdurą. Miałam na myśli tylko to, że kondycja cery ze skłonnością do łojotoku bywa bardzo zależna od diety (i niekoniecznie tego, ile się je, a co się je).
  • Odpowiedz
@Engma: no właśnie u mnie nic się nie sprawdza, czasem mam wrażenie że cera zupełnie losowo pogarsza mi się i poprawia na przemian ;) moim zdaniem to jakaś sprawa hormonalna
  • Odpowiedz