Wpis z mikrobloga

#mrrobot

Śmieszy mnie ten wysyp Mirków i Mirabelek co to mówią "jaki ten serial jest oczywisty, wszystko było od początku wiadomo". A może takie było założenie? A może w ostatnim odcinku wszystko się zmieni? Ale nie, bo to przecież trzeba napisać

Te, anony, ja od poczatku wiedzialem/am jak sie to wszystko skonczy!

Jestem takim geniuszem, bo domyslilem sie jak sie wszystko rozegra juz po pierwszych dwoch odcinkach!

O bulwa, od poczatku wiedzialem ze


Jak tacy przewidujący wszystko jesteście, to może na korki do Wróża Macieja?

#przewidujo #wrozbiarstwo (i tak tych tagów nikt nie obserwuje...) #mrrobot
  • 14
@asunez: Mnie bardziej bawią te: mózg #!$%@?, ostatni odcinek petarda_. Ogólnie to oprócz ciekawych zdjęć ten serial nie ma niczego do zaoferowania. Czy widzimy jakąś ponadprzeciętną, a nawet przeciętną grę aktorską? No nie. Czy fabularnie jesteśmy zaskakiwani? Też nie. Bo gość w kapturze na głowie, kilka zbliżeń na wlepki anosromyłus może robić wrażenie wydaje mi się tylko na gimbusach.
I jeszcze ktokolwiek próbuję słabość tego serialu usprawiedliwić tym, że no przecież
@vxrd:


@magnes125:
Ależ ja nie mówię, że serial jest nieprzewidywalny, zaskakujący i w ogóle och i ach. NIgdy też nie pisałem, że "mózg #!$%@?". Mówię, że nagle na mirko mamy sporą zgraję wróżbitów, którzy od początku wiedzą, jak się serial skończy ( ͡° ͜ʖ ͡°).

I jeszcze ktokolwiek próbuję słabość tego serialu usprawiedliwić tym, że no przecież to tak miało być!


Ja Ciebie do oglądania serialu
@asunez: Ale tu na dobrą sprawę nikt się niczym nie popisywał bo każdy to wydaje mi się od początku wiedział, a mimo to widzę opinię o #!$%@? mózgu? Czym?
I wstrzymywałam się z taką opinią aż do tego odcinka bo zwyczajnie dałam mu szansę. Nie widzę powodów do słodkiego pierdzenia. I skąd sobie wytrzasnąłeś zasadę, że pod konkretnym tagiem tylko rzuca się słodkie i entuzjastyczne opinie? Meczet, co będzie dalej? Hitler?
@azetka: No właśnie teraz zauważyłam, że serial wskoczył na level Breaking Bad. Możesz się o nim wypowiadać dobrze, albo wcale bo lud już gotowy zlinczować albo skazać na ostracyzm. Przyznam, nie miałam tej świadomości, ale dobrze wiedzieć. Przyda się w przyszłości.
Skoro są ludzie, którym serial się podoba (jakikolwiek powód by to nie był), to po co przychodzić i psuć komuś zabawę takimi komentarzami? Nie podoba Ci się? Spoko, szanuję, miej swoje zdanie, ale zachowaj je dla siebie.

Meczet, co będzie dalej? Hitler?


Dalej nie rozumiesz, prawda? Nieco poważniej w takim razie - jak myślisz, kto obserwuje tag #mrrobot? Osoby, którym ten serial nie odpowiada i go nie oglądają, czy może osoby,
@asunez: Może i tak. Trzymałam się tej zasady przez prawie 7 lat tutaj, ale za dużo przeczytałam, żeby się tym przejmować. I na pewno to nie jest miejsce do wzajemnego lizania się po jajkach. Musisz się z tym pogodzić.
@azetka: Za mało iksde. Co Wy z tym iksde?
@azetka: To spaczenie na punkcie iksde niestety jest tutaj od jakiegoś czasu powszechne. I jest normą. Kiedyś nie napisałabym "Wy" bo po prostu nikt tutaj go nie używał, a jeśli już to komentarze takiej osoby było masowo minusowane. No, ale bywa.