Wpis z mikrobloga

Właśnie ukończyłem Call of Duty: Advanced Warfare. Jeśli chodzi o gry tego typu - czyli liniowe shootery, które są praktycznie interaktywnym filmem, to jest to najlepsza tego typu gra, w jaką grałem. Ma swoje wady, ale i też pod wieloma względami rajcuje. Fabuła, choć w sumie schematyczna, to zrealizowana naprawdę dobrze. Wzorowa grafika. Futurystyczna mechanika, narzędzia, broń, ale nie aż tak, jak w Crysisie - bardziej przyziemna, ale jednak armia przyszłości. Na plus Kevin Spacey. Sporo przyszłościowych smaczków, którymi ja się jarałem. Miodna rozpierducha w bardzo dobrej oprawie audiowizualnej (no chyba że ktoś gra na jakimś wooden PC ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Owszem, jest mnóstwo ułatwień, jest do bólu liniowa i AI przeciwników jest do bani. Ale i tak mega przyjamna :D No chyba że cię zabijają, gdy nawet nie wiesz, skąd - dużo chaosu, który trzeba ogarnąć. Ogólnie - poletzam. Tematu multi nie poruszam - nie sprawdzałem, nie zamierzam.
#pcmasterrace #callofduty #cod
nihon - Właśnie ukończyłem Call of Duty: Advanced Warfare. Jeśli chodzi o gry tego ty...

źródło: comment_vFCl3jyhIRNz8cu2Byov7L86qKFaEMu8.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@cyckidupa: ciężko powiedzieć, grałem sporo dni i z przerwą, ale po 30min - godzinę. Dobra gierka do bezmyślnego rozluźnienia i ponaparzania we (prawie) wszystko co się rusza :P
  • Odpowiedz