Wpis z mikrobloga

  • 1
@1stwp: wygląda na to, że chce się rozstać, ale nie jest na tyle mocna, żeby powiedzieć to wprost. To wcale nie musi oznaczać, że ma kogoś na boku jak twierdzą inni. Po takim okresie czasu być może trudno jest jej powiedzieć, że czas to zakończyć, żeby Cię nie zranić (czy coś takiego).
  • Odpowiedz
@alyaoo: Dupa chce mieć otwartą furtkę (na co autor nie może pozwolić - chyba, że lubi być poniewierany). Mnie zawsze bawi takie "muszę pomyśleć", "zróbmy sobie przerwę", "nie wiem co czuję". Gdybym usłyszała coś takiego, to chyba bym wyśmiała.
  • Odpowiedz
  • 1
@Aerials: pozwolę sobie się z Tobą nie zgodzić. Owija w bawełnę, bo nie chce zranić jego uczuć odchodząc (niekoniecznie musi mieć typa na boku).
  • Odpowiedz
@berzerk: oj uwierz, że nie. xD wtedy do wszystkiego doszło z mojej winy. zrobiłem coś głupiego i potem powiedziała o tej przerwie. gdyby był bolec na boku to by mogła spokojnie wykorzystać combo w postaci mojej głupoty (nie, nie zdrada, ale nie ważne) + nowego fagasa i wsio. A tak po prostu zatęskniliśmy mocno za sobą i teraz jest fajnie. Śmiem twierdzić, że lepiej niż przez 3 lata przed tą
  • Odpowiedz