Wpis z mikrobloga

Kilka dni temu przyszła do mnie opaska #i5plus kupiona na #gearbest więc podzielę się z wami pierwszymi spostrzeżeniami.

Ze sparowaniem telefonu i opaski nie miałem żadnych problemów, krokomierz działa i raz na jakiś czas synchronizuje się z telefonem, ale nie jestem w stanie stwierdzić na ile dokładne wyniki podaje. Po przyjściu smsa zamiast tekstu wiadomości pokazują mi się krzaczki, a często w ogóle nie dostaje powiadomienia. Z połączeniami zazwyczaj jest ok tj. opaska wibruje i pokazuje kto dzwoni, choć czasem coś się zacina i z dużym opóźnieniem przychodzi. Powiadomienia z Facebooka nie działają mi w ogóle, a Twittera, WhatsApp i Skype nie używam, więc nie miałem jak sprawdzić. Przy budzeniu opaska wibruje tylko 10 razy i sama się wyłącza, testowałem i to za mało by mnie obudziła. Nie znalazłem też żadnych ustawień żeby zwiększyć czas wibracji. Co do monitora snu to spodziewałem się wykresów takich jak są np. w sleep as android, ale niestety nic takiego w aplikacji nie ma.

Mam nadzieję, że problemy z powiadomieniami są spowodowane błędami aplikacji i zostaną szybko naprawione. Zna ktoś może inne aplikacje o tej samej funkcjonalności?
  • 36
@toomeek: Ja mam od wczoraj. Nie wiem czy inna aplikacja będzie działać z tą opaską.

Mi powiadomienia z smsem wcale nie przychodzą na opaskę.
Budzik jutro sprwadzę, ale powinien dzwonić do skutku, bo to śmieszne że tylko 10 razy...

Ale jak za 60 zł chyba nie ma co płakać :)
@Unikat: Zależy czego oczekujesz, jak dla mnie jest spoko jak za taką cenę, głównie i tak chodziło mi o zegarek.
Problemem nie jest sama branzoletka, tylko ta uboga aplikacja.
@Unikat: fajny jest ten niebieski, w zwykłym miałem biały i niebieski bardziej mi się podoba.

Ten niebieski nie porywa w słońcu, ale coś widac, na białym już pewnie nic by nie było widać.
@Unikat: Ja ogólnie jestem zadowolony, ważne że jest zegarek i powiadomienia połączeń dobrze działają. W tej cenie nic lepszego się nie kupi.

@ElCidX: Sprawdzałeś budzik? Też masz tylko 10 wibracji czy może ja mam jakiś trefny egzemplarz?