Wpis z mikrobloga

Kilka dni temu przyszła do mnie opaska #i5plus kupiona na #gearbest więc podzielę się z wami pierwszymi spostrzeżeniami.

Ze sparowaniem telefonu i opaski nie miałem żadnych problemów, krokomierz działa i raz na jakiś czas synchronizuje się z telefonem, ale nie jestem w stanie stwierdzić na ile dokładne wyniki podaje. Po przyjściu smsa zamiast tekstu wiadomości pokazują mi się krzaczki, a często w ogóle nie dostaje powiadomienia. Z połączeniami zazwyczaj jest ok tj. opaska wibruje i pokazuje kto dzwoni, choć czasem coś się zacina i z dużym opóźnieniem przychodzi. Powiadomienia z Facebooka nie działają mi w ogóle, a Twittera, WhatsApp i Skype nie używam, więc nie miałem jak sprawdzić. Przy budzeniu opaska wibruje tylko 10 razy i sama się wyłącza, testowałem i to za mało by mnie obudziła. Nie znalazłem też żadnych ustawień żeby zwiększyć czas wibracji. Co do monitora snu to spodziewałem się wykresów takich jak są np. w sleep as android, ale niestety nic takiego w aplikacji nie ma.

Mam nadzieję, że problemy z powiadomieniami są spowodowane błędami aplikacji i zostaną szybko naprawione. Zna ktoś może inne aplikacje o tej samej funkcjonalności?
  • 36
  • Odpowiedz
@ElCidX: @janek1740: Przed chwilą przyszedł. Opakowanie jak od #!$%@?, ale aplikacja pokazuje git, wszystko działa i co najważniejsze jest to lepiej wykonane niż przewidywałem. Raczej odpuszczę sobie refundy, pewnie dawali je ludziom, którzy kupili z kuponem ;P ale popytam się co z nimi
  • Odpowiedz
@Unikat: Czyli podróba, na zapince też nie masz napisu iwow?

Mi tam działa ok, wykonanie tez jest w porządku ale nie zmienia to faktu, że podróbka :)
  • Odpowiedz