Wpis z mikrobloga

ELO #hearthstone, to znowu ja. Złożyłem talię z okazji nowej legendy i waham się jej użyć. Pokonałem na rankingu złotego paladyna z dr. Boomem i klasową legendarną prowokacją 6/6 z boską tarczą i agonią co daje imba broń. Nie wiem, czy moc RNG była że mną, czy przeciwnik stracił wzrok, dostał raka na mój widok, czy upuścił iPada. Po długim meczu gość się poddał. Co myslicie o tej talii?
p.....z - ELO #hearthstone, to znowu ja. Złożyłem talię z okazji nowej legendy i waha...

źródło: comment_DB4nwQ594zFPFrKcPUN9ok5fYtTdNMtS.jpg

Pobierz
  • 9
@pluszowywonsz: Scarlet purifier imo bez sensu, ogólnie trochę nie rozumiem tego decku xD
Jak już masz muster of battle to przydałby się quarter master, bo to całkiem dobre combo. Czyli w sumie to wywal: purifiera i dwóch argent protectorów, oraz hammer of wrath. Dodaj quartermasterów, drugie equality, jednego pyromancera i drugi muster of battle
@pluszowywonsz: Ani jednego 1-dropu? I jak rozumiem Baron jest tą nową Legendą, którą się bawisz, co? :D Można spróbować z moją talią - jak coś ZeroBeta#2408. Pisz jak będziesz :D Sam jestem ciekaw jak tym grasz lelel
@pluszowywonsz: Uh, to lipa. Masz trochę dusta, widzę już jedną legendę, którą możesz spalić nawet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dodaj pyromancera, drugie equality, muster of battle i haunted creepery. Chyba, że nie masz przygody, to nie wiem :/