Wpis z mikrobloga

@MarianKolasa: to odznaczenie dla użytkowników dbających o porządek na Wykopie, a można to robić na wiele sposobów, wśród odznaczonych są moderatorzy, aktywni członkowie ABW, "wolni strzelcy" piszący na kontakt, autorzy softu wspomagającego innych "praworządnych", ...

@xan_physic: wiele i nie tylko to, odznaczonych jest póki co 48 osób to dość mało jeśli porównasz z innymi odznaczeniami
  • Odpowiedz
@wczoraj: jak pisałem, jestem przekonany że same zgłoszenia to trochę mało inaczej grono odznaczonych było by większe,
jeśli sam nie jesteś w stanie sprawdzić kto otrzymał strażnika to znaczy, że nie jesteś dość biegły w poruszaniu się po wykopie, a więc otrzymanie tegoż odznaczenia będzie dla ciebie niemożliwe
  • Odpowiedz
@wczoraj: odpowiedziałem ci konkretnie, że same zgłoszenia nie wystarczą, odpowiedziałem pomimo tego że pisałem to już wcześniej tuż nad twoim wpisem, a co do drugiej części pytania to wystarczyły by ci dwa kliki (w mój nick i potem w stosowne odznaczenie), zamiast mi podziękować czy czuć zażenowanie z powodu twego gapiostwa/lenistwa/głupoty/roztargnienia/nieznajomości wykopu (wybierz co najmniej jedno) odpowiadasz opryskliwie w rozżalonym tonie, zasmucająca postawa
  • Odpowiedz
@antros: błędnie określiłeś ton mojej wypowiedzi, za to ton Twojej jest jednoznaczny. Smutny powinieneś być czytając co napisałeś. Nie widząc Twoich kolejnych komentarzy nie mogłem wpaść na to, że określając "Widać są jeszcze praworządni użytkownicy oby to nie byli ostatni sprawiedliwi." musisz mówić być w tym gronie i podbudowujesz swoje ego. Teraz będę wiedział.
  • Odpowiedz
@wczoraj:

błędnie określiłeś ton mojej wypowiedzi

ton jest w mym odczuciu jednoznaczny, nazywanie kogoś przemądrzałym jest zdecydowanie pejoratywne podobnie jak cały ton twej wypowiedzi, a atakowanie kogoś gdy ten starał ci się pomóc (nawet jeśli w twym odczuciu to tylko częściowa pomoc) jest objawem rozżalenia czy nawet czegoś gorszego

musisz mówić być w tym gronie i podbudowujesz swoje ego.

autentycznie się cieszę, że nie wszyscy użytkownicy zajmują się wyłącznie trollowaniem, obrazkami,
  • Odpowiedz
@HorribileDictu: W sumie to też wiem od wtedy (w końcu dostałem powiadomienie), ale w tamtym czasie nie miałem okazji napisać, potem zapomniałem, a teraz znalazłem ten wpis. Tak czy inaczej – wreszcie. Choć jeszcze łapacz błędów by się przydał :D
  • Odpowiedz