Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@BotGirl: W sumie spoko i fajny styl.

Natomiast tę anatomię to jednak bym poćwiczył, bo barki bohaterki są nieco za wąskie, przez co postać wygląda jak kadłubek z uczepionymi u szyi przedramionami :)
@adawidowicz: Na usprawiedliwienie mogę powiedzieć, że dzisiaj się właśnie bawię konceptem i rożne elementy robię mniejsze i większe, aby zobaczyć, co ze sobą gra.


Niemniej dzięki, zwrócę na to uwagę w przyszłości :)

@BotGirl: Właściwie to ja też teraz źle Ci powiedziałem, to nie jest kwestia anatomii w tym wypadku. Praca jest stylizowana więc na dobrą sprawę barki mogą być tej szerokości. Problem leży raczej w nałożeniu się linii dwóch obiektów (za cholerę nie pamiętam teraz fachowego terminu) - zerknij na załącznik. Czerwoną zaznaczyłem stary obrys Twojej postaci. Linia tułowia przechodziła płynnie w linię ramion i dlatego postać sprawiała wrażenie "kadłubka". Jak widzisz na
Pobierz
źródło: comment_VdLJGSZl17oSLL8swmkfjy2bdL8P3UUN.jpg
@adawidowicz: Faktycznie znacznie lepiej (chociaż kurczę, sprawia to, że ten efekt wąziutkich ramion w porównaniu z biodrami znika), pokombinuję przed lineartem, może uda mi się poprawić tak, żeby i wyglądało jakoś normalnie i zachowywało zamiar :)