Wpis z mikrobloga

@StronaGlowna: wyobraź sobie jak wygląda taki schemat zeskalowany do siedmiocalowego wyświetlacza, bez możliwości płynnego zoomu i odpowiedz sobie sam, czy coś takiego może być czytelne
bez możliwości płynnego zoomu i odpowiedz sobie sam, czy coś takiego może być czytelne


@ryhu: no dlatego zadałem pytanie, bo nie miałem do tej pory okazji pobawić się Kindlem, a na filmikach to pierdoły pokazują a nie testy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@StronaGlowna: jeśli w książkę jest po prostu wklejony duży schemat w jednym obrazku, to za cholerę nie bedzie to na kindlu czytelne. Teoretycznie mogłoby to być czytelne, jeśli taki schemat jest dostosowany do czytnika i ebook powstawał z myślą o nim, czyli że zamiast jednego dużego, jest to seria mniejszych, odpowiednio przygotowanych obrazków - ale raczej na to nie licz. Jeśli chcesz czytać schematy i pdfy, to kup sobie tablet z
@StronaGlowna: z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że książki, które się po prostu czyta strona po stronie świetnie nadają się na czytnik (nie wyobrażam sobie powrotu do papieru). Za to pozycje typowo do studiowania, przeglądania itp. tylko papier.