Wpis z mikrobloga

i pewnie też co miałem wczoraj na obiad


@PsychoKiller: xD sprowadzasz poglądy, do rzeczy przyziemnych typu obiad wczorajszy xD xD (co kogo obchodzi twój obiad? Też się nim chwalisz tak jak poglądami? Twój wczorajszy obiad nie ujrzał światła dziennego, wiec spróbuj w ten sam sposób nie wyrażać poglądów, to będziesz miał spokój) to tak jakbym się naśmiewał, ze ktoś przeciwny promocji homoseksualizmu jest przeciwko obniżce cen na bycie homo... Ty to
@Rumpertumski: Po prostu zdenerwowało mnie Twoje odgórne przypisanie mnie do jakieś grupy. Osobiście uważam, że ten obrazek jest zabawny. Bawi mnie tylko, że strasznie przyczepiłeś się do niesłownikowego użycia wyrazu potocznie używanego w innych sytuacjach. Poza tym, w momencie gdy wydatnie reklamowane jest coś, czego cena została obniżona to nazwiesz to promocją czy przeceną?
@Laserade: Jeżeli uważasz, że między słowem "promocja" a "przecena", jest taka różnica jak między "homoseksualista" i
@PsychoKiller: nie podchodzilbym gdyby lewacy nie używali potem w dyskusji tego jako wg nich autentycznego argumentu ...

a takie obrazki mają moc prania mózgu wielu głupich ludzi.
Jak czytelnicy wybiórczej przykładowo.
@PsychoKiller: lewacy często mówią, że pedalizmu nie da się promować i jako argument podają właśnie "bo przecież hehe dwa homoseksualizmy w cenie jednego tak sie nie da, hehe."

Tak, to jest poziom argumentacji poważnych lewicowych użytkowników tego portalu.
@Laserade: Mimo, że głownie w kwestiach światopoglądowych uważam się za osobę o lewicowych poglądach, sądzę, że pozbawione sensu jest to co piszesz. Nie porównuj wszystkich do najgłupszych osób sympatyzujących z daną ideologią.