Wpis z mikrobloga

@Gumi5: ceny akurat mają dość wysokie, tanio w sieci ma motostacja.pl, ceny jakie ma Ucando spokojnie przy małej negocjacji dostaniesz w każdym małym sklepiku, czy też nawet w głupim InterCars.
@Gumi5: bo IC ma na niektórych częściach marżę z dupy wyjętą, dlatego lepiej kupować w małym lokalnym sklepiku, a Ucando z kolei przypiedoliło promocją na start, ale spokojnie, to się za niedługo skończy, reklama w TV kosztuje
@Gumi5: Korzystałem, bo mieli część której od dłuższego czasu na szrotach nawet nie mogłem znaleźć
Cena części taka jak przesyłki :D (12,5) dostawa miała być w 2-3 dni a była na drugi dzień.
Lepsze ceny jak w IC, producenci podobni, ale w IC mają do mojego auta akurat więcej szpargałów i jedno co mnie mocno przekonuje- zakupy w IC połączysz z InterMotorsem, czego w ucando z definicji nie ma
@Kejran: jak tak patrzę po 1.8 115KM to można w hurcie taki zestaw kupić za około 100 - 120 zł (tarcze + klocki), więc 195 to już cena z bardzo dobrą marżą

Oczywiście liczę producentów z niskiej półki.
@Kejran: lepiej dołożyć parę groszy i polskiego Brecka kupić, zwłaszcza jak się pakujesz w tarcze z TRW, opcjonalnie podjechać do ProfiAuto i wziąć zestaw z ichniejszej marki ABS
@valdo: Miałem jeszcze krafta do wyboru ale musiałbym dzień poczekać.
Dodatkowo to dla znajomego skąpego Janusza wiec chciał sie zmieścić w 200zl z częściami.

I tak przy okazji, co polecasz z klocków niepylących ?? Ostatni raz jak robiłem sobie to wsadziłem do Vectry komplet boscha i co wyjazd to miałem czarne felgi z przodu.
@Kejran: to lepiej by było wziąć tarcze z ABE, a klocki np Brecka, klocki z ABE najszybciej spaliłem w 15 minut :D i to w marnym 1.9 TDI 90KM
Te klocki są po prostu niebezpieczne.

W kwestii pylenia to niestety dobre tradycyjne klocki muszą pylić. Są jeszcze dostępne klocki "ceramiczne" z najwyższej półki. Ja osobiście jeżdżę na ATE Ceramic, a jeszcze TRW ma wersję DTE. Opcjonalnie zostaje Jurid.

Jak masz dobre
Też widziałem reklamę w telewizji i z ciekawości zajrzałem na stronkę. Faktycznie ceny nie są najgorsze a wybór części jest spory. Jak będę czegoś potrzebował to raczej zdecyduję się tam zamówić.
Jak dla mnie to w sieci można znaleźć dużo lepsze oferty, z większym wyborem i niższymi cenami. Niedawno na przeglądzie dowiedziałem się o iParts.pl i miałem okazję zamawiać amortyzatory Kayaba no i porównywałem oferty różnych sklepów, większość wypadała blado.