Wpis z mikrobloga

@PlastikowyMaestro: jeszcze naucz się korzystać z dobrodziejstw interpunkcji w odpowiednich miejscach. I przystopuj trochę z wyobraźnią, bo coś liczebniki porządkowe ci nie wychodzą.

Co do powstania świata w wersji katolickiej- coś ci trollowanie nie wychodzi, bo ono zgadza się z ewolucją i całą resztą :(
  • Odpowiedz
@ruthemann: dzięki! jeśli to pozwoli zdobywać umysły i odkłamywać komunistyczne bzdury

@kasiknocheinmal: nie mam zamiaru zajmować się interpunkcją, ewentualnie jeśli powiesz mi, że to Ciebie uraża ( ͡° ʖ̯ ͡°) to jest Internet, pisanie na szybko, gdyby nie te właściwości nigdy nie powstałoby tyle treści. czepianie się o tego typu defekty jest przejawem braku argumentów. co innego, że oczywiście nie jestem zwolennikiem robienia #!$%@? z języka
  • Odpowiedz
@kasiknocheinmal: Co do powstania świata - propaganda zakłada oczernianie wersji katolickiej wskazując na dosłowne rozumienia 7 dni z Biblii. Poza tym w Polsce spotykamy się tylko z naukowcami popierającymi hipotezę ewolucji Darwina jako zupełnie przeciwstawnej do katolickiej. Ludzie z Idź pod prąd (www.idzpodprad.pl) starali się w swoim czasie zorganizować debatę ewolucjoniści vs kreacjoniści i niestety nie doszła do skutku poprzez odrzucenie jej przez władze uczelni (nie jednej). Darwin jest elementem dezinformacji
  • Odpowiedz