Wpis z mikrobloga

#afera - mała część prawicowców przygotowała jakieś oświadczenie gdzie tłumaczy się z tego co #!$%@?ło się
na ich czacie (czacie małej grupy osób które mówi że ma powiedzmy prawicowe poglądy).
Jak patrzę nad podsumowanie niektórych najgorszych akcji kilku osób tam to w sumie żenada.

Z drugiej strony, całe lewactwo które jest przeciw wolności politycznej i gospodarczej albo ogólnie z grupy neuropa zdaje się - rzucili się aby zakopywać wytłumaczenie.

Oprócz tego wychodzą z pomysłem cenzurowania (banowania) a nawet wzywania Policja za jakieś #!$%@? gdzie ludzie gadają źle o kimś... na zamkniętym forum, na podstawie "wykradzionych" screenów.
@artpop i paru innych - z LGBT (a mówiłem że LGBT obecnie to służy tylko do cenzurowania ludzi, on by chciał ludzi aresztować za to że PRYWATNIE napisali coś że "niech zdycha" o nim... kurde co za gimbaza).
Też żenada.

W każdym razie: czy powinno być tak że tłumaczenie jednej strony ma 3000 plusów a wytłumaczenie drugiej nie będzie widoczne?
No chyba nie.
No to polecam przeczytać:
http://www.wykop.pl/wpis/13980673/oswiadczenie-czesc-wszystkim-uznalismy-ze-uzytkown/

#cenzura #moderacja #1984 #nieprzyjacieleniewoli #4konserwy #libertarianizm @moderacja @Woojt92 @Polska4Ever
  • 25
  • Odpowiedz
@rfree: Zakopane bo to kłamstwa i robienie z ludzi kretynów, każdy kto przeczytał poprzednie screeny i te brednie, wie jaka jest prawda. Niestety te prawaki uważają się za bystre, a z inteligencją nie mają za wiele wspólnego.
Pewnie ich teraz dupa pieczę, że tyle zakopów bez konspiry i skryptów.
  • Odpowiedz
@artpop: napisałeś żeby ich zbanować za całkowicie prywatną rozmowe i wołasz moderację z "płaczem" o to. Nie?

@lewactwo: na przykład powyższe. Albo 150,000$ kary za odmowę wykonania usługi "zrobienie tortu z figurkami LGBT na szczycie dla party LGBT".
  • Odpowiedz
@Retrospekcja: niby co nie jest prawdą. Nie było aż tak dużo osób aktywnych/zalogowanych.
Ja tam gadałem sobie o wolnym rynku, anonimowości i wolności.
Na pewno kilka osób nie miało spam bota, a pewnie większość też nie.

No i na pewno #!$%@? jakiegoś szajsu przez z 10 osób nie jest reprezentacją co normalni wolnościowcy czy tam prawica gospodarczo robi kurde - jak to teraz wiele osób próbuje bez sensu wmawiać wbrew
  • Odpowiedz
@rfree: Pogadałeś sobie, należałeś sobie i NIE UŻYWAŁEŚ bota więc nadal tu piszesz - nie dostałeś bana, więc w czym problem? Nie wszyscy dostali, jesteś tego żywym przykładem.

Nie chce mi się całości przytaczać bo każdy kto przeczytał to widzi te kłamstwa, więc niech jedno Cie zadowoli.
W wyjaśnieniu tłumaczycie się, że oczywiście nie było stalkowania i nie mieliście tego upubliczniać
A to patrz screen pokazuje co innego... ([http://i.imgur.com/In4NpRe.png). Zabawa w w grafika (pewnie trwało to 15minut #pdk) przerabiając zdjęcie żony mirka którego nienawidzcie jest poniżej krytyki. A jak już zaczęło wyciekać to co padło? aby ostatni oczywiście wstawił prywatne zdjęcie Biczplisa. O żałosnym zgłaszaniu jego starych wpisów juz nie wspominając bo to
  • Odpowiedz
nie dostałeś bana,

@Retrospekcja: no ja myślę że nie. Nie używam jakichś durnych skryptów tymbardziej w ciulmonkey.

więc w czym problem? Nie wszyscy dostali, jesteś tego żywym przykładem.


Problem do @
  • Odpowiedz
Problem do @moderacja jest taka że konkretne 3 osoby o których już pisałem zapewniały że na pewno nie używały skryptu ani nic. @pss888 @kiera1 oraz @szybkiekonto - ostatni dostał perma.Mógłby ktoś napisać jak to było, oraz dlaczego szybkie dostał perma jak gdzie indzie pisze że będzie pare dni -> tydzień -> miesiąc a nie perm od razu.


@rfree: Perm oznacza tylko tyle, że miał już troche banów na swoim koncie, sam widzisz, że niektórzy dostali śmieszne kilka dni bo to ich pierwszy ban. Poza tym jak mniemam większość z nich zapewniała w tłumaczeniach że nie używała skryptu. Po takiej akcji na pewno nikt na słowo nie będzie wierzył. Skoro byłeś w tej grupie, nie używałeś skryptu i nie polecałeś to znaczy że te 3 osoby musiały zrobić coś więcej niż Ty w tym temacie.

To pokazałeś w czym problem powyżej napisałeś:jacy "wy" ja nie pisałem tego tłumaczenia ani nie jestem od plusbota ani od stalkowania nikogo kto "wy" nienawidzi? Ja nic nie wiem o niczyjej żonie i nie wiele by mnie to obchodziło"waszej"Więc: lewactwo wykorzystuje ośmieszenie się części radykalnych powiedzmy prawicowców, aby z dupy bez sensu próbować przerzucić winę na każdego kto jest "za prawicą" a może i "za wolnością".Masz racje, nie powinnam pisać wy - przed czytałam to tłumaczenie na wykopalisku i tam gość wypowiadał się w imieniu zbanowanych więc myślałam że jesteś kolejnym
  • Odpowiedz
@rfree: LOL. Oczywiście do wątku o aferze po raz kolejny dałeś radę upchnąć LGBT, i to w głównej roli. Gratuluję, Goebbels byłby dumny. :)

Po drugie, tak bardzo miałeś do mnie pretensje o generalizowanie (do którego miałem podstawy), a sam co robisz? "Całe lewactwo jest przeciw wolności", "LGBT cenzuruje". Żałosne. xD
  • Odpowiedz
Po drugie, tak bardzo miałeś do mnie pretensje o generalizowanie (do którego miałem podstawy), a sam co robisz? "Całe lewactwo jest przeciw wolności", "LGBT cenzuruje". Żałosne. xD


@alkan: dokładnie tak, bo są to cechy wynikające z definicji. Już to wyjaśniłem wcześniej ale nawet nie przeczytałeś - to po co się odzywasz jak nie czytasz odpowiedzi na swoje pytania?

Prawicowiec gospodarczy - z definicji - będzie za wolnym rynkiem, małą regulacją i podatkami, więc można mówić że "właściwie
  • Odpowiedz
@rfree: Nie jasne, bo - biorąc pod uwagę internetową polszczyznę - w przypadku lewactwa pojawia się tzw. błąd ekwiwokacji. Mówiąc prościej, w zależności od kontekstu lewactwem nazywacie wszystko, co się wam nie podoba. Z jednej strony piszesz, że "całe lewactwo jest przeciw wolności", a za chwilę "lewactwem" zostaną określeni np. wszyscy na lewo od Korwina.

Sami zniszczyliście odpowiednie definicje i celowo wszystko i wszystkich wyzywacie od "lewactwa", któremu w wersji
  • Odpowiedz
@alkan: No tak czytam twoje komentarze i zawsze wszystkiemu zaprzeczasz, wszystko negujesz. Zawsze z czymś się nie zgadzasz. Ja cię kojarzę tylko z aktywizmu politycznego na tym portalu i na każdym kroku hejtowania Dudy i PiSu. Łatwo takich osobników tutaj wyłapać, wystarczy spojrzeć na avatar, więc nawet się z tym nie kryjecie. Ujmując prościej - oni przeginali w prawo i kilka osób okazało się #!$%@? bez honoru, ty przeginasz w
  • Odpowiedz
Mówiąc prościej, w zależności od kontekstu lewactwem nazywacie wszystko, co się wam nie podoba. Z jednej strony piszesz, że "całe lewactwo jest przeciw wolności", a za chwilę "lewactwem" zostaną określeni np. wszyscy na lewo od Korwina.


@alkan: zabawne, że wytykając ten błąd innym sam nie jesteś od niego wolny. Wczoraj sam rozszerzałeś patologiczne zachowanie wykopowej grupki stalkerów na całą prawicę:

I tak właśnie polscy prawicowcy szanują tradycyjne wartości takie jak:
  • Odpowiedz
Ja cię kojarzę tylko z aktywizmu politycznego na tym portalu


@hxrpl: A co ja poradzę, że akurat takie tematy mnie interesują? Zresztą naprawdę nie nazwałbym się aktywistą. Na tle większości użytkowników "politycznych" tagów naprawdę udzielam się w umiarkowanym stopniu.

zawsze wszystkiemu zaprzeczasz, wszystko
  • Odpowiedz
zabawne, że wytykając ten błąd innym sam nie jesteś od niego wolny. Wczoraj sam rozszerzałeś patologiczne zachowanie wykopowej grupki stalkerów na całą prawicę: Jak nazwać to inaczej niż hipokryzją?


@melonnyk: Już Ci tłumaczę - to nie hipokryzja, a prosta konsekwencja wnioskowania indukcyjnego, które ze swojej natury nie jest w 100 procentach dokładne. Czy każdy prawicowiec gardzi wartościami (przynajmniej oficjalnie) wyznawanymi przez tę opcję? Oczywiście, że nie. Ale aktualna sytuacja w Polsce i to, co można zaobserwować, zdecydowanie uprawnia mnie do wyciągnięcia wniosku, że większość prawicowców wykazuje się sporą dawką hipokryzji.

Od razu zaznaczę: przez "prawicowców" mam na myśli ludzi, którzy tak się właśnie identyfikują. Nie zamierzam tu roztrząsać, czy PiS, RN etc. są prawicą, czy nie. Dla mnie ważne jest to, że tak są postrzegani, z czego wynika, że w Polsce definicja prawicy jest taka, a nie
  • Odpowiedz
nie bardzo widzę sens dyskusji z Tobą, bo już kilkukrotnie odpisywałem na Twoje komentarze i nie doczekałem się polemiki. Z racji późnej pory nie bardzo mam też ochotę na tłumaczenia, że rozszerzanie zachowania kilkunastoosobowej grupki portalu ze śmiesznymi obrazkami na całe środowisko polskiej prawicy jest niesprawiedliwe i zwyczajnie głupie. No, ale niech będzie.

pro-pisowska Rzeczpospolita


@alkan: Lekko skisłem. Redaktor naczelny Rzepy Bogusław Chrabota nazywa prezydenturę Komorowskiego dobrą i ogólnie odnosi się ze sceptycyzmem do Dudy i PiS, ale to przecież wg Ciebie medium
  • Odpowiedz
rozszerzanie zachowania kilkunastoosobowej grupki portalu ze śmiesznymi obrazkami na całe środowisko polskiej prawicy jest niesprawiedliwe i zwyczajnie głupie


@melonnyk: Mój post miał pokazać (i będę się upierał, że pokazał), że nie tyle generalizuję na temat polskiej prawicy na podstawie ludzi z #4konserwy, co ich zachowanie dobrze wpisuje się w zachowanie prawicy, którego kształt wywiodłem z wielu innych źródeł.

Lekko skisłem. Redaktor naczelny Rzepy Bogusław Chrabota nazywa prezydenturę Komorowskiego dobrą i ogólnie odnosi się ze sceptycyzmem do Dudy i PiS, ale to przecież wg Ciebie
  • Odpowiedz
Zresztą już wielokrotnie pisałem, że żaden ze mnie lewak - w USA byłbym umiarkowanym demokratą, a w UK być może nawet załapałbym się do konserwatystów.


@alkan: A w Polsce kim jesteś, w sensie sympatii partyjno-politycznych?
  • Odpowiedz