Wpis z mikrobloga

Mam zainstalowane xubuntu i chcialem sciagnac teamspeaka wiec wchodzę na stronę teamspeaka i sciągam wersje dla linuxa, potem wchodzę w ustawienia (jak to ustawić jako domyślnie zeby od razu uruchamialo?) to daje uruchom jako program. Nic nie uruchamia :l #linux #ubuntu #xubuntu
#linux #xubuntu #ubuntu

a chce wirtualną maszynę jeszcze zainstalować i daemone jeśli też się da
M.....s - Mam zainstalowane xubuntu i chcialem sciagnac teamspeaka wiec wchodzę na st...

źródło: comment_wF7LfZN3omY3EvNVDAuMayXZw5Q3kAZb.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Master_Xabies: jak masz 64bitowy system, to chyba oczywiste że powinieneś odpalać głównie oprogramowanie 64bitowe xD
ale Linux umie odpalać aplikacje 32bitowe pod systemem 64bitowym, kwestia walnięcia wcześniej paru komend do dogrania 32-bibliotek systemowych

  • Odpowiedz
@BluRaf: ja bylem nauczony że wersje 32 bitowe to uboższe wersje 64 xD nie znam się po prostu tak kardaś powiedział, żeby instalować java 32-bit nieważne jaki masz system xd (pod ecplise)

Dzięki za pomoc, zajebiście się cyka w terminalu :D
  • Odpowiedz
@Master_Xabies: no przy instalacji pakietu virtualbox moduł nie był w jądrze, po instalacji DKMS moduł się automatycznie zaczął budować (od tego jest DKMS). Tak więc spokojnie, problemu nie ma; najwyżej będzie trzeba w terminalu dać sudo modprobe vboxdrv
  • Odpowiedz
@BluRaf: Ten rok będzie dla mnie rokiem linuxa xD boże jaki ten terminal jest zajebisty () jakie to wszystko jest zajebiste () i takie niemicrosoftowe i te sudo xD no cud malina w--------m manual już xd
  • Odpowiedz