Wpis z mikrobloga

jestem w mieczu mrocznego księżyca i tak szukam szukam ludzi do zabicia z tą niebieską sferą i znaleźć nei mogę, tylko jednego człowieka w twierdzy sena. Gdzie są jakieś spędy pvp? lvl nie gra roli bo miecz ma -50 lvli przy lvlowych widełkach do raidu.
#darksouls
  • 17
@Xardin: Rzeczywiście, masz rację. Nawet o tym nie wiedziałem. Jak chodzi o miejsca do pvp to dużo ludzi się bije w lesie (Darkroot Garden) za drzwiami które się otwiera za pomocą Crest of Artorias.

Poza tym doczytałem i w tym covenancie albo invadujesz kogoś w anor londo za pomocą pierścienia (dodatkowo trzeba spełnić pewne wymagania, mogę napisać o co chodzi ale prawdopodobnie wiąże się to ze spoilerami jeżeli przechodzisz grę po
@orq: wim własnie blue eyem szukam, właśnie kupiłem ten klejnot artoriasa, aczkolwiek dziwne ponieważ wszedłem na terytorium na którym sam invadowałem ludzi jako leśny łowca, jestem człowiekiem itd a nikt nie zechciał mnie zaatakować
@Ciepla_Kupa: nawet sobie zrobiłem postać, ale jakiś oszukista mnie najeżdżał z wysokopoziomową bronią, nawet nie wiedziałem od czego zdycham. Ja jestem parę metrów od niego on nic nie robi, dopiero co się biliśmy i z dupy ogień mnie uśmierca Oo
@Ciepla_Kupa: ale nadal to było zaawansowane przerzucanie ekwipunku, np moje ataki zadawały mu max 16 obrażeń
miał tarcze z wzorem trawy etc.
Dusze na ulepszanie płomienia też pewnie przerzucił. No i dojście do głebin na max 12 lvlu?
@Xardin: Możliwe jest przejście gry na pierwszym poziomie, sam mam postać na 1lvlu po ornsteinie i smoughu i jak ktoś ogarnia grę, zna lokacje przedmiotów itd to spokojnie może na pierwszym poziomie mieć end game'owe przedmioty