Wpis z mikrobloga

Może ktoś podpowiedzieć jak się zabrać za taką rzecz. Mam stronę JSP na której jest select i dwa inputy i obok przycisk Dodaj. To zapakowane w formularz. I chcę żeby user mógł sobie podać dane a następnie żeby zostało to wrzucone do obiektu a obiekt dodany do listy trzymanej w zmiennej sesyjnej a potem redirect spowrotem na tą stronę, żeby można bylo dodawać kolejne dane/obiekty. Wrzucanie danych do obiektu i dodawanie do listy robię w servlecie. Problem jest w tym, że pobierając listę za pomocą sesja.getAttribute("lista"), dodajac obiekt a następnie wrzucajac spowrotem za pomocą setAttribute lista nie aktualizuje sie (ciągle pozostaje pusta kiedy odwołuje się do niej w JSP). Wie ktoś co robię żle? Ewentualnie może jakoś całkiem inaczej powinienem to zrealizowac? Za dobry w JEE nie jestem więc chętnie wysłucham dobrej rady ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#java #servlet #jsp #jee
  • 4
  • Odpowiedz
@MrWszystko: nie, nie, dobrze napisałeś. j2ee to teraz jee. natomiast to o co pytasz ma związek z jee mikroskopijny.
Natomiast aby rozwiązać swój problem upewnij się, że prymitywny skalar w rodzaju inta poprawnie się zapisuje w sesji.
  • Odpowiedz