Wpis z mikrobloga

Podkręciłem sobie monitor z 60 Hz do 75 :) Niestety więcej się nie dało, bo sam monitor wyrzuca mi z OSD "not optimum mode recommended mode 1680x1050 60hz" a szkoda, bo nawet wtedy z obrazem nic się nie dzieje.

Poradnik jak to zrobić: http://linustechtips.com/main/topic/31526-overclocking-your-monitor-refresh-rate-amd-gpus/
#nvidia ma już wbudowany ten program w swoje sterowniki. A #amd nie.

#pcmasterrace #komputery
może grających w #csgo to zainteresuje bo odświeżania nigdy za mało.
Pobierz ElCidX - Podkręciłem sobie monitor z 60 Hz do 75 :) Niestety więcej się nie dało, bo ...
źródło: comment_aI7p3ojv6GWHUssMgf3earMJxnSHI42V.jpg
  • 77
@ElCidX: lol. nic nie trzeba w sterach kombinować. jak masz małą rozdzialke w grze np 1280x720 to wrzucasz sobie w opcje uruchamiania -refresh 75 i samo Ci wymusza. nie trzeba meczyc sie na pulpicie z jakas #!$%@? rozdzialka mniejsza
@Sony_Toprano: Mylisz się, na wyższych rozdziałkach to nie działa a dzięki temu programowi można ustawić wyższe odświeżanie na wyższych rozdziałkach.

@ElCidX Ja swoją iiyamę wykręciłem też tylko na 75Hz przy 1600x900, za to lapkowy monitor na 120Hz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ZjemCiKeczup: No nie, ale obstawiam, że jednak sporą większość tak. Jeśli coś nie jest przedpotopowe.
@OneEyedOldMan: Nie wiem, nie widzę powodu dla którego miało by skrócić.

A różnica w grze jest odczuwalna, takie płynne się wszystko zrobiło.