Wpis z mikrobloga

Seria Assassin's Creed od Ubisoftu jest już bardzo słabą serią.
Pierwsze części były wspaniałe. Z dużą nostalgią wspominam część druga i jej pochodne. Natomiast to co dzieje się teraz przechodzi ludzkie pojęcie.
Te same nudne zadania w każdej odsłonie (śledź cel aż dojdzie do pewnego miejsca a potem zabij), ta sama totalnie miałka mechanika walki z przeciwnikami ustawiającymi się w kolejce "do golenia". Z ogromnym zainteresowaniem śledziłem pierwsze części, to były miodne gry oraz bardzo ciekawe fabularnie. A teraz to nawet nie wiem o co tam chodzi. Cała fabuła z pierwszych części totalnie się rozmyła, potworzyli jakieś pierdoły typu Abstergo - wydawcą gier. Czaicie? I tego typu bzdury. Tak szalenie ciekawie rozwijająca się fabuła została totalnie zmaszczona. Bardzo lubiłem te serie, zagrywałem się nawet z kumplem w multiplayera. Ale teraz muszę przyznać, że asasyny totalnie mnie znudziły i nie oferują sobą nic.
Każdy kto zamierza grać w nowego asasyna robi to teraz tylko z jednego powodu - aby pochodzić sobie po nowej erze historycznej, każdy ma w dupie fabułę i samo Assassin's Creed w sobie. Dla mnie to już bardzo przeciętne gry i odgrzewane kotlety (kiedyś tak było z Fifą)

#takaprawda #gry #oswiadczenie
Bunch - Seria Assassin's Creed od Ubisoftu jest już bardzo słabą serią.
Pierwsze czę...

źródło: comment_Gv1hWJuSPhmsCN5K0tP0BPB3kd8b2BMH.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@Bunch: Do "3" jarałam się AC. Black Flag odpaliłam dopiero rok po premierze, nawet wciągnął, ale tylko na chwilę. Fajny był motyw Desmonda i w BF już tego brakuje. Myślę, że już jest przesyt tą serią, gdyby chociaż wychodziły co 2 lata, bardziej dopracowane, a wychodzą rok po roku i nie ma tego momentu oczekiwania i zniecierpliwienia. Znając życie to kiedyś pogram z ciekawości w te nowsze części, ale teraz
  • Odpowiedz
@Bunch: ile ja w to grałem, masakrycznie super gierka :) Nawet potem ta bajkowa nie była zła, chociaż ludzie ostro krytykowali. No a ta najnowsza z żywiołami też bardzo spoko. Może wydadzą następną, bo bym chętnie pograł. O wiele lepiej pociągnięta seria niż assasynów, gdzie faktycznie 1, 2 i Brotherhood w zasadzie sensowne.
  • Odpowiedz
@Bunch: dopiero co skończyłem Unity. #!$%@? to, że musisz grać w sieci, żeby odblokować itemy i punkty, żeby rozwijać postać.

Szkoda, że Arno to taki #!$%@?ś. Ezio albo Edward to bylo coś, a nie takie smutasy.
Niedługo ma wyjść Syndicate i główny bohater zapowiada się ciekawie.
Mam nadzieję, że będzie co robić w tej grze. Najbardziej brakuje mi wypełnienia czymś otoczenia. Żeby miasto nie było tylko tłem. Paryż jest piękny,
  • Odpowiedz
@prnppp: nie wiedziałem. Smutlem.
Z jednej strony tłum bardzo mi się podoba, bo wreszcie można go aktywnie wykorzystać do osłony i ucieczki, a z drugiej może zamiast tyłu gapiów poutykanych w każdym kącie jak kłaki na dupie zrobić jakiś kompromis z mikro aktywnosciami?
No, pożyjemy zobaczymy :)
  • Odpowiedz